Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 VfR Aalen 1921 | Maç Sonucu | 12 Ocak - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 VfR Aalen 1921 | Maç Sonucu | 12 Ocak

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 VfR Aalen 1921 | Maç Sonucu | 12 Ocak | LigTV

Ne zaman bakarak atti ki:D Savunmasi iyi de hucum yok.En iyi hucumu bu takima oynadigi kadar iste

ya iyi yedek sabri yine böyle oynarsa. eboue gelene kadar idare edecez artik onunla. yedek kaldim diyede sesini cikartmaz o. hucuma fazla cikmasin söylemesi lazim hoca yada cik destek ver ama sakin ne sut nede orta yapmaya dene . sen hamit abine orda ver kaclarla orta-sut posisyonu hazirlat oglum sonra viiim geriye dön :D

Bu saaten sonra sabriden fazlasini istemek ayip olur

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 VfR Aalen 1921 | Maç Sonucu | 12 Ocak | LigTV

Maçı tamamen izledim ilk yarı takım çok iyiydi sağolsun Burak kaçırdı golleri ikinci yarıdaki kadroda ise sadece Aydın iyiydi maçın genelinde ise Emre çok ama çok iyiydi Selçuk form tutmuş Melo normal Burak iyi , Elmander hala kötü , Hamit 'te gelişme yok defansta da sorun yok.

O kadar boş beleş adam var ki takımda gördükçe sinirlerim bozuluyor :mad: Bütün bunlar 12 liraya 1 tane üst düzey adam alacağına 4 liraya 3 tane vasat adam almaktan oluyor.Kuru kalabalık başka birşey değil.Bu konu hakkında çok şey yazmak istiyorum ama zor tutuyorum kendimi :mad:

Maçı tamamen izledim ilk yarı takım çok iyiydi sağolsun Burak kaçırdı golleri ikinci yarıdaki kadroda ise sadece Aydın iyiydi maçın genelinde ise Emre çok ama çok iyiydi Selçuk form tutmuş Melo normal Burak iyi , Elmander hala kötü , Hamit 'te gelişme yok defansta da sorun yok.

Koyu yazılı kısım haricinde tamamen katılıyorum. Selçuk'u rahat görmek de sevindirdi beni..Eray ikinci kalecili olma konusunda daha fazla güven veriyor.

Takım olarak rakip sahaya yerleşmeden iki bek oyuncumuz birden önde oluyor ve biz hücumu geliştirme arayışında top kaptırdığımız zamanlarda savunma sıkıntılı oluyor. Beklerden yalnız biri önde olup öteki kademede olmalı bence..Sezon başından beri bu hatayı yapıyoruz gibi.

Koyu yazılı kısım haricinde tamamen katılıyorum. Selçuk'u rahat görmek de sevindirdi beni..Eray ikinci kalecili olma konusunda daha fazla güven veriyor.

Takım olarak rakip sahaya yerleşmeden iki bek oyuncumuz birden önde oluyor ve biz hücumu geliştirme arayışında top kaptırdığımız zamanlarda savunma sıkıntılı oluyor. Beklerden yalnız biri önde olup öteki kademede olmalı bence..Sezon başından beri bu hatayı yapıyoruz gibi.

Ufuk 'tan olmaz zaten bari genç arkadaşımız Eray oynasın , defanstada Semihimiz yerine Cam adam oynadığı için biraz sorun oldu ama genel olarak iyiydi.

Yedekler 2.ligde düşmemeye oynar.

:eek: yedeklerimiz aaleni yenemiyor vay bee

Yedeklerimiz alman 3.liginde zor oynar.

Üst Alt