Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 VfR Aalen 1921 | Maç Sonucu | 12 Ocak - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 VfR Aalen 1921 | Maç Sonucu | 12 Ocak

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 VfR Aalen 1921 | 2.Y | 12 Ocak | LigTV

Bakalim ft sneijder hakkinda ne diyecek...

Eğer istemiyorsa bence hic transfer yapmayalim daha iyi böyle...

Re: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 VfR Aalen 1921 | 2.Y | 12 Ocak | LigTV

Fatih hoca inatla takımın çürüklerini oynatmaya devam ediyor. Hatalarını ısrarla görmemezlikten geliyor.

Caglar - Engin (pas atamasini bilmiyor) - zan- furkan resmen cöp .

Yektayida beyenmedim hic. cok hatali paslar yapti.

Maça başlayan 11 daha arzulu istekliydi..İyi oynayıp gol atamama senaryosu tekrarlandı.

Emre Ç iyi mücadele etti. Furkan, Engin gibi isimler bende hayal kırıklığı yarattı..

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 VfR Aalen 1921 | Maç Sonucu | 12 Ocak | LigTV

Hani nerde Terim'in aciklamalari Ligtv yayini kesti

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-1 VfR Aalen 1921 | Maç Sonucu | 12 Ocak | LigTV

Zan,caglar,sabri,hakan,sercan.Bunlardan bir cacik olmaz.İnanamiyorum hala hocaminizin israrla onlari kazanma cabasina

Gayette iyi oynadı, adam daha ne yapsın.

yekta iyimi oynadi ?! bir kere hadi golü onun kaptirdigi top sonra yedik gecelim. bir olumlu hareketi yokdu. hamleri cok gec geldi faul yapti cogu kez.

paslari hep yana garantiye yapti risk almadi. aldiginda 1-2 kez hatali pas yapti. Bu oyunu ile meloyu hayata kesemez ki melo yu baya begendim ilk yarida.

Zan,caglar,sabri,hakan,sercan.Bunlardan bir cacik olmaz.İnanamiyorum hala hocaminizin israrla onlari kazanma cabasina

Her biri ne kadar para alıyor. Bir şekilde faydalanacaksın..Yerlerine alttan da oyuncu gelmiyor..Yerli piyasa da çöp. Vasat oyuncuların fiyatınıa 8-10 diyorlar.

sabri sahanin en iyilerindei yahu . ortalari da ölyle fena degildi ama bakmayarak rast gele atiyor ortalar sorun orda . ama gercek görevi savunmasini gayet iyi yapti.

bütün yedeklerimiz bir arada oynadıgında 3.lig kırmızı torba takımı gibi oluyoruz.:D sabriye takıldım. sormak isterdim. top kenara kadar gitti. niye adamın peşinden koşmadın diye sormak isterdim. işte bu yüzden oynayamaz ya bu takımda. istedigi kadar çabalasın. futbol zekası olmalı bir adamda. olmayanı postalayacan.

yekta iyimi oynadi ?! bir kere hadi golü onun kaptirdigi top sonra yedik gecelim. bir olumlu hareketi yokdu. hamleri cok gec geldi faul yapti cogu kez.

paslari hep yana garantiye yapti risk almadi. aldiginda 1-2 kez hatali pas yapti. Bu oyunu ile meloyu hayata kesemez ki melo yu baya begendim ilk yarida.

Ben Zan'ı boldlayıp ona yorum yapmıştım, süre aldığı sürece Gökhan iyi maçlar çıkarıyor.

İlk 11 de olmasa da yedek defans oyuncusu olarak takımda iş yapar.

Ben Zan'ı boldlayıp ona yorum yapmıştım, süre aldığı sürece Gökhan iyi maçlar çıkarıyor.

İlk 11 de olmasa da yedek defans oyuncusu olarak takımda iş yapar.

bilmiyorum kademe hatasi yapior cok fazla. gözle hemen görülmeyen kritik hatalar bunlar.

ama yedek olarak sif tecrübesi var diye tutulur haklisin

Üst Alt