Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-2 Hertha Berlin | MS | 5 Ağustos | GSTV - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 1-2 Hertha Berlin | MS | 5 Ağustos | GSTV

alın size fernando ndiaye ikilisi

off orgazm oldummmm
Al benden de o kadar maci izlerken afedersin ev hali don atlet uzanmis izliyordum.. Cam acikti ceyranda yapiyor, aksam serinligi ile usudum ama tatli usume tabi

Gittim ince beyaz bir pike aldim ustume tam omuz hizama cekmisim ellerimde icerde tabi olabilecek en savunmassiz andayim. O sirada gol geldi

Tipki fatih hocanin gol pozisyonlarindan heyecanlanmasi gibi benimde ayaklar pikenin icinde titremeye baslamadi mi.. Ama nasil titreme tutamiyorum kendimi..

Golu ayagi kalkipta kutlamak istiyorum ama cam acik zaten cabuk hastanan biriyim. Yuzum gozum ter icinde kalmisti..

O sirada esim odaya girdi, aaa noldu doruk neyin var dedi.. Cok sakalastigimiz icin biraz bel alti espirisi yaparak, tecavuzemi ugrandin bu ne hal dedi ve gulusmeye basladik, hala gulusuyoruz:)

Al benden de o kadar maci izlerken afedersin ev hali don atlet uzanmis izliyordum.. Cam acikti ceyranda yapiyor, aksam serinligi ile usudum ama tatli usume tabi

Gittim ince beyaz bir pike aldim ustume tam omuz hizama cekmisim ellerimde icerde tabi olabilecek en savunmassiz andayim. O sirada gol geldi

Tipki fatih hocanin gol pozisyonlarindan heyecanlanmasi gibi benimde ayaklar pikenin icinde titremeye baslamadi mi.. Ama nasil titreme tutamiyorum kendimi..

Golu ayagi kalkipta kutlamak istiyorum ama cam acik zaten cabuk hastanan biriyim. Yuzum gozum ter icinde kalmisti..

O sirada esim odaya girdi, aaa noldu doruk neyin var dedi.. Cok sakalastigimiz icin biraz bel alti espirisi yaparak, tecavuzemi ugrandin bu ne hal dedi ve gulusmeye basladik, hala gulusuyoruz:)
dobra ve samimi yorumuna tebessüm ettim kardesim

zaten futboldan anlayan su ortasaha tandemine ne kadar sevinse azdır

:nonchalance::nonchalance:

Tebrik ediyorum

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ideale yakın takımla oynadığımızda 2. yarın ilk 15 dk resmen ateş ediyorduk.

birde bu takıma kanat sol bek ve stoper olarak toplamda 3 oyuncu gelecek-gelebilir.

kesinlikle ligden ümitsiz değilim. zaten suanki kadroya Galatasaray forması giydirip sahaya boş koysan ligde ilk 3'e girmesi lazım.

Bjk'den de FB'den de kaliteli takım olduk. aksini idda eden kıyas yapsın oyuncuları.

Muslera best
ndiaye-fernando ikilisi best tandem
mariano best
maicon best
belhandanın tek rakibi talisca
gomes-eren ikilisi forvet alternatifi açısından süper lige yeter de artar bile
feghuoli de geldiğinde süper ligdeki en iyi sağ kanat olmaya aday

arkadaslar bu takım iyi topcular iyi iciniz rahat olsun önümüzdeki sezon maçları iple çekeceğiz.

ideale yakın takımla oynadığımızda 2. yarın ilk 15 dk resmen ateş ediyorduk.

birde bu takıma kanat sol bek ve stoper olarak toplamda 3 oyuncu gelecek-gelebilir.

kesinlikle ligden ümitsiz değilim. zaten suanki kadroya Galatasaray forması giydirip sahaya boş koysan ligde ilk 3'e girmesi lazım.

Bjk'den de FB'den de kaliteli takım olduk. aksini idda eden kıyas yapsın oyuncuları.

Muslera best
ndiaye-fernando ikilisi best tandem
mariano best
maicon best
belhandanın tek rakibi talisca
gomes-eren ikilisi forvet alternatifi açısından süper lige yeter de artar bile
feghuoli de geldiğinde süper ligdeki en iyi sağ kanat olmaya aday

arkadaslar bu takım iyi topcular iyi iciniz rahat olsun önümüzdeki sezon maçları iple çekeceğiz.
Feghouli sadece en iyi sağ kanat değil bence direk ligi en iyi kanat oyuncusu olur

Ribery falan gelmezse tabii :D

Üst Alt