Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-5 Manchester United | M.S | 30 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-5 Manchester United | M.S | 30 Temmuz | Smart Spor

hangi yorumumda süper mükemmel demişim bul göster kardeşim
Hiç bir Galatasaraylı 5 tane yeriz keh keh keh dememeli.Herkez takımı yerden yere vuruyor farkındaysan Galatasaraylılar acı çekiyor içimizdeki irlandalılarda trikler 5 yeriz demedimmi ahahaha afilan yapıyor raporlardım zaten ... mesajını merak etme gerisi yönetimin takdirine kalmış.
Eline sağlık raporla kardeşim raporla :red: Haklısın 10 atarız demeliydim pardon

[TABLE="class: tablodis"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
Hlard - 30.07.2016 22:21[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

[TABLE="width: 283, align: center"]
[TR="bgcolor: #FEFFE6"]
Mesajı Gönderen: sonerrfb:cLink:2950912
waow adamlar ingiltere deplasmanında ilk yarıyı 2-1 önde kapamış...

solda bruma‚ sağda sinan gümüş‚ arkalarında sneijder ve selçuk‚ eğer adam gibi bir forvet alırlarsa 8jk ild çekişirler...

[/TABLE]

Maç Göteborg´un sahasında.
ManU değişikliklerden sonra 4 tane daha sapladı.

GS boş takım. Leive gelsin ya da gelmesin. Seneye sürünürler.

[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

:D gören de ligde manchester united,bayer münih var sanır.leiva ve ve iyi bi forvetle ananınızı severiz hepinizin.

Boşun da boşu halimiz ellerinden Türkiye Kupası'nı aldı.Fenerli olsam utanırım Galatasaray hakkında konuşmaya,bunlar hala boş yapıyor.

İlk yarı umut vericiydi her ne olursa olsun.
İkinci yarıya söyleyecek çok varda roman yazmak istemiyorum.

Önlibero, stoper, santrfor ve aslında da carole ün sağ bek versiyonu almak gerekir. Olmadı Sabriye katlanacak taraftar yine mecburen.
Benim de aklımdan geceni yazmışsı
n renkdas.. Evet maden Fransa 2.Lig de.. Ben yonetici olsam iyi bir scouting calışması ile sagbek ve onliberoyu ordan çozerdim.

Cemali kafasında türkiye'yi bitirmiş kalması zarar verir

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Üst Alt