Hazırlık Maçı | Notts County 1-2 Galatasaray | M.S | 16 Temmuz | Smartspor - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Notts County 1-2 Galatasaray | M.S | 16 Temmuz | Smartspor

Cevap: Hazırlık Maçı | Notts County 1-2 Galatasaray | M.S | 16 Temmuz | Smartspor

Sabri ne yapsa yaranamıyor taraftara,bugünkü oyununu bende çok beğendim.Ne hatasını gördünüz bugünkü maçta?

Ben Sabri'nin ilk 11'de oynayabilme kısmına katılmıyorum, Sabri en fazla yedek olur, hayal görmeyelim..10 senedir Sabri'nin neyi yapıp yapamayacağını biliyoruz illa bu maçta hata yapıp yapmaması önemli değil.

Cevap: Hazırlık Maçı | Notts County 1-2 Galatasaray | M.S | 16 Temmuz | Smartspor

açın bir 2005 yılındaki milan maçını izleyin adamlar 4-3-1-2 oynuyor izleyin bizim takıma uymaz bu sistem

mevcut kadroda 5. yerli oyuncu ceyhun veya sabri olabilir. bu durumda melo veya eboue den biri tribüne çıkar. bana kalırsa daha az zarar verecek karar Sabri-eboue değişikliğidir.

hakanın bu formunu gördükten sonra da RİERA'yı musleranın ardından ikinci yabancı olarak kadroma yazarım...

Senin paket ne kadar ve hangi maçları kapsıyor ?

Ben Süper Lig paketi almıştım. 230 lira civarı bir para vermiştim senelik. 34 hafta boyunca oynanan tüm lig maçlarını izleyebilme hakkım oldu o şekilde. Gerçi ben sadece 4 büyüklerin maçlarını izliyordum ama sözün özü süper lig paketini alıp tüm maçları izleyebildim.

Daha sezon baslamadi :) Bi durun, abartmayin hemen yahu :) Relax, sakin. Drogba da iyi degildi ona bakarsan

bizim taraftarlara hayranım gerçekten 2 tane hazırlık maçı oynuyoruz yok bu vasattı bu kötüydü vs arkadaşlar biraz sabır asıl oyunumuz emirates cupta belli olur ertesi haftada kuşlara koyarız sezona moralli başlarız merak etmeyin

Yahu siz bir durun. Ne dedim ben . Küfürmü ettim hakaretmi. Sadece kendimce bir tespitte bulundum. Yazmaz olaydım. Yazmam da bi daha. Aman... Sağol eksik kalsın...

Tamam herkes harika süper muhteşem. Kimse kötü oynamadı. Oldumu mutlu oldunuzmu... :eek:

Hiç sanmıyorum , mental olarak zayıf ancak izlemekte lazım bakalım , izlesek yorum yapabiliriz ama , sağ kanatta hiç denenmedi sanırım.

hasan şaş demişti ligin ortalarında amrabat sağ kanatta oynayamıyor orta açması sıkıntı filan kendiside farkında diye o yüzden sol tarafta ters ayakla kullanıyoruz demişti

Ben Süper Lig paketi almıştım. 230 lira civarı bir para vermiştim senelik. 34 hafta boyunca oynanan tüm lig maçlarını izleyebilme hakkım oldu o şekilde. Gerçi ben sadece 4 büyüklerin maçlarını izliyordum ama sözün özü süper lig paketini alıp tüm maçları izleyebildim.

hala varmı o paketten şuan aynı fiyata?

Elimizde Sneijder varken kanatsız futbol oynamamız cok üzücü gerçekten . Adamın en önemli özelliği hızlı adamlara gol öncesi paslarını kusursuz aktarması :(

Hiç sanmıyorum , mental olarak zayıf ancak izlemekte lazım bakalım , izlesek yorum yapabiliriz ama , sağ kanatta hiç denenmedi sanırım.

Evet işte hiç denenmedi.Sağ kanatta oynasa çok daha faydalı olur bence.Amrabat'ın en iyi özellikleri hızı ve kuvveti.Sol ayağı olmadığından sol kanatta bu özelliklerini pek kullanamıyor.Sağa geçse çok daha faydalı olur.

Fiyat iyi gibi taksit yapıyorlar mı bari ? :D

Adam Irak'lı diye Türk statüsünde oynamayacak ki.Yine aynı kurallar geçerli olacak.Türk vatandaşı bir kadınla evlenecek anca öyle yerli statüsünde oynar.

Türk Bayan ile evlenen Yabancı Futbolcu yerli statüsünde oynayabilecekse,Ali Adnan bu konuda sıkıntı yaratmaz.

Çünkü Iraklılar icin Evlenmek sorun degil.Adamlar zaten kendi ülkelerinde hem sözlesmeli evlilik hemde cok esli evlilik yapıyor :asd:

ne olur olmaz bir tane genc, akan, dribling yapabilen, dikine giden bi oyuncu gercek. Bruma umarim alinir.

Ayrica en cabuk sekilde bu "AB" olayi olur...

Ben Sabri'nin ilk 11'de oynayabilme kısmına katılmıyorum, Sabri en fazla yedek olur, hayal görmeyelim..10 senedir Sabri'nin neyi yapıp yapamayacağını biliyoruz illa bu maçta hata yapıp yapmaması önemli değil.

6+0+4 kararına göre birçok maçta Sabri ilk 11'de oynayacak bana göre pek sırıtmazda lig maçlarında çünkü ligin en iyi 2.yerli sağ beki Sabri :)

ab olayı muhakkak olumlu sonuçlanmalı.Allah bizi Hakan Baltanın gazabından korusun.

Türk Bayan ile evlenen Yabancı Futbolcu yerli statüsünde oynayabilecekse,Ali Adnan bu konuda sıkıntı yaratmaz.

Çünkü Iraklılar icin Evlenmek sorun degil.Adamlar zaten kendi ülkelerinde hem sözlesmeli evlilik hemde cok esli evlilik yapıyor :asd:

Tam da aklımdan bu geçiyordu,bi filmde izlemiştim Irak'lı kadın sözleşmeli evlilik yapıyordu :D

ne olur olmaz bir tane genc, akan, dribling yapabilen, dikine giden bi oyuncu gercek. Bruma umarim alinir.

Ayrica en cabuk sekilde bu "AB" olayi olur...

AB olayı için YD'nin gönderilmesi şart bunun içinde olay Kulüpler Birliği'nde veya Uefa'da bitiyor , bence Uefa'yı beklemek yerine kendi işimizi kendimiz görmeli ve Kulüpler Birliği tarafından imza yoluyla , Tüpçü indirilip yerine Ulusoy getirilmeli.

Bu işlemin zor olacağını hiç sanmıyorum. Bizim üşengeçliğimiz ve uyuşukluğumuzdan da kaynaklanıyor olabilir.

Üst Alt