Hazırlık Maçı | Türkiye 0-1 Paraguay | M.S. | TRT Spor - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 0-1 Paraguay | M.S. | TRT Spor

AW: Hazırlık Maçı | Türkiye 0-1 Paraguay | 2.Y. | TRT Spor

O değilde İlkay mükemmel oynuyor , sürekli oyunun içinde defansif olarak üst düzey iş yaptı , ofansif olarak dakika 80 küsür olmuş hala soldan yardırıyor takımı pozisyona sokmaya çalışıyor , baya kaliteli bir ayak :)

Hangi Ilkay ?

{sendet from Tost Makinesi with Tapatalk 2}

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 0-1 Paraguay | 2.Y. | TRT Spor

Genel olarak vasatı aşamadık. Sadık beklentilerimin altında kaldı.

Maci biraz izledim iskelet kadro su sekilde olmali;

????????

Alpaslan A.Yilmaz ??? Ilkay

Kerim Taskin Okay Hakan

Salih

????????

Orta sahada cok degismeli oynayabiliriz, Hakan kanatta da cok oynadi bu sene ve goller/asistlerinde kesinti olmadi. Kerim sag kanatta daha etkili olabilir, Taskin-Okay süper lig tecrübesi olan oyuncular ve kaliteli isimler.

Alpaslan büyük yetenek bence, Ahmet Yilmaz'i Gencler'de izledik begenmistik, yenilik Ilkay oldu bugün. Ilk kez izledim ve gayet hareketli bir oyuncu.

Kaleci Aykut, stoper Sadik, sag bek fatih ve forvetleri etkisiz buldum.

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 0-1 Paraguay | M.S. | TRT Spor

şunuda yazıp çıkayım , kaleci aykut 1 ay önceye göre çok kilo almış ..türk yemekleri yaramış adama.

değerlendirmeyi yarın yazarım tüm takım için..

????????

Kerim Taskin Okay Hakan

Salih

????????

Orta sahada cok degismeli oynayabiliriz, Hakan kanatta da cok oynadi bu sene ve goller/asistlerinde kesinti olmadi. Kerim sag kanatta daha etkili olabilir, Taskin-Okay süper lig tecrübesi olan oyuncular ve kaliteli isimler.

Alpaslan büyük yetenek bence, Ahmet Yilmaz'i Gencler'de izledik begenmistik, yenilik Ilkay oldu bugün. Ilk kez izledim ve gayet hareketli bir oyuncu.

Ethem gayet iyiydi...Onu koymalısın stopere...Ayrıca forvete 20 numaralı bir oyuncu girdi...Başarılı buldum..

????????

Kerim Taskin Okay Hakan

Salih

????????

Aykut fena kaleci değil , olmadı Muhammed Alperen Uysal veya Onurcan Piri'de var denenebilir fakat stoper de A.Yılmaz Çalık'a kesinlikle Ethem eşlik etmeli baya iyi bir isim oda bugün çok iyi oynadı.

İlkay zaten bu günün en iyi ismiydi fakat orta alanda biraz sıkıntıdayız Salih , Okay , Hakan bunlar hep aynı tarz oyuncular bakalım ne yapacağız ?

Forvet olaraksa hala büyük boşluktayız Muhammet Demir ilaç olurdu aslında fakat ne durumda şuan bilmiyoruz , Atabey'de kaliteli bir isim diyorlar ancak hiç izlemedim.

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 0-1 Paraguay | M.S. | TRT Spor

feyyazin triplerine bak, sanirsin mourinho :D La alti üstü u20'yi calistiriyon. Hem de Dünya'da en kötü alt yapilardan birine sahip olan Türkiyenin u20 takimi.

Üst Alt