İki Madalya Birden - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İki Madalya Birden

Cevap: İki Madalya Birden!

3 shikecinin adlari gecince acikcasi sevinc kursagimda kaldi.suat cikmis gizlendigi delikten, telden rte atladi aninda kizin biriside azizeye tesekkür edince 3 lü tamamlandi.

3 shikecinin adlari gecince acikcasi sevinc kursagimda kaldi.suat cikmis gizlendigi delikten, telden rte atladi aninda kizin biriside azizeye tesekkür edince 3 lü tamamlandi.

diğerleri neyse de azize ismini duyunca iğrendim.yine görürüz manşetlerde azizenin spora katkıları diye.oysa anasını bilmem ne yaptı futbol başta olmak üzere sporun.

Rezil olimpiyat serüvenimiz yine muhteşeme dönmek üzere...:D

Ulan ne ballı milletiz ya...:D

Muhtesemmi??? Valla 2-3 haftadir hergün isyerinde almanlarin kac madalyaniz oldu diye dalga sorularindan biktim.

Bir Michael Phelps in 3 olimpiyatta aldigi madalya sayisi heralde bizim ülke olarak son 50 yildaki madalyamizdan fazladir.

Aziz yıldırım'a teşekkür etti diye laf etmeyin arkadaşlar, adam belli ki destek oluyor bu sporculara. Sonuçta madalya ülkemize geldi, bence yaptığı o kadar iğrençliklerin yanında mutlaka katkıları da olmuştur. Boşa dillendirmeye gerek yok.

Bu arada cidden çok duygulandım.. :)

Ulan internete dalmışım unuttuk yarışı,binde bir olur böyle şey oda olmuş izleyemedim canlı:sad007:

tühh be yarisi kacirdim. bundan öncekini izlemistim süperdi ikiside . ben Gamzenin altin alacagini düsünüyordum , ama fark etmez

Aziz yıldırım'a teşekkür etti diye laf etmeyin arkadaşlar, adam belli ki destek oluyor bu sporculara. Sonuçta madalya ülkemize geldi, bence yaptığı o kadar iğrençliklerin yanında mutlaka katkıları da olmuştur. Boşa dillendirmeye gerek yok.

Bu arada cidden çok duygulandım.. :)

Gamze Bulut zaten Fenerbahçe'nin sporcusu fazlasıyla normal yani.

Son 5 güne madalyasız giren Türkler,son 5 günde 4 altın,1 gümüş,1 bronzla kapatabilir :D:D ahh ahh şu TÜrkler yokmu,yumurta kapıya gelince hep :asd:

Üst Alt