İlk 11'imiz Yine Sızdı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DNpp4x4XcAAbofd.jpg

Real madrid in kadrosu net belli cezali sakatlik da yok ise degistirmiyorlar

kadrolarinin sizmasina gerek yok , zaten biliniyor , o zaman onlem alip eslesen takimlar kazanabiliyor mu maci ? ne anlamsiz seylere onem atfediliyor bu ulkede anlamiyorum

Ulan Selçuk ve Tolga'yı aynı anda oynatmak gibi bir aptallık yapacağımıza birini sahada bırakıp diğerinin yerine Yasin/Sinan ikilisinden birini neden kullanmıyoruz akıl alır gibi değil.

Tolga kazması adam geçemiyor , ne işi var bunun kanatta. Haftalardır ayni sey. Bu kadar puan kaybi demek daha yetmedi Tudora. Ha Gomisi da 40 ıncı dakikada falan kenara almayı unutma. Rakipler küserler sonra.

Cezalar nedeni ile eksikler olduğu için kadroya bir şey demek istemiyorum. Sahada oynayan kadronun büyük takım gibi oynatılıp oynatılmayacağı önemli. Büyük takım gibi oynatılırsa galibiyet gelir.

selçuk denilen adamı kadroya alan oynatan hatta yedek klübesinde bekleten adam benim gözümde bırak hoca olmayı futbol bilmiyor demektir.Bunu tudor ilk geldiği zamanda yazmıştım şimdide yazıyorum ve hoca olmadığını futboldan anlamadığını net bir şekilde ortaya koyarak beni haklı çıkardı.

Diziliş,

-------- Fernando --------
--- Selçuk ---- Tolga ----
Garry ---------- Belhanda
--------- Gomis -----------

şu şekilde bir 4-3-3 olsa daha anlamlı olabilir ama yukarıdaki cidden çok saçma ve neden bunda ısrar ettiğini anlamıyorum.

Hatta bana kalsa Tolga, Fernando DMC; Belhanda AMC ve solda Yasin'le başlardım maça.

Ulan bari Belhandayı sola at Tolgayı ortaya çek artık.Belhanda sola geçtiğinde daha etkiliydi Bursa maçında falan.

Üst Alt