İrfan Saraloğlu | Yardımcı Antrenör - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İrfan Saraloğlu | Yardımcı Antrenör

Ben tam tersini düşünüyorum. Okan herşeyi bu adama danışıyor bence. Oyun içi dokunuşları bence iyi olan hoca nın ve bu adamında payı var gibi geliyor bana.

Bence Okan Hoca'nın arkasındaki asıl güç kendisi. Kameralar hocayı her gösterdiğinde kendisiyle sürekli bir şeyler konuşuyor tartışıyor. Ayrıca adamın kötü bir yardımcı olduğuna dair veriniz nedir?
Şu ana kadar ligdeki performansımız da çok çok iyi. Yeni kurulan bir takım bu kadar oynar zaten.

Tamam maç içerisinde biz de oyunculara, hocaya bağırıyoruz kızıyoruz falan da xg ye bakıyorsun ligin en iyisi. Fikstüre bakıyorsun inanılmaz zor bir fikstür. Her hafta ya deplasman ya liderle maç yapıyoruz iyi takımları yeniyoruz. 7 maçta galibiyeti hak etmedik diyeceğimiz bir tane maç yok. Biraz olumlu olun.

Daha gelmeden çok laf edildi ama bence adım adım sorunları çözerek devam ediyorlar, Okan hocayla sürekli kulübe de maç içinde taktik konuşuyorlar, doğru yolda ilerliyoruz.

Üst Alt