Haber - İsmail Kartal: "Pazartesi sabahından itibaren Galatasaray derbisine en iyi şekilde hazırlanacağız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İsmail Kartal: "Pazartesi sabahından itibaren Galatasaray derbisine en iyi şekilde hazırlanacağız"

"GEL DEDİLER GELDİM, GİT DEDİLER GİTTİM"

İsmail Kartal: "Kendimle ilgili hiçbir planım yok. Ben Fenerbahçeliyim, Fenerbahçe'nin çocuğuyum. Bana gel dediler geldim, git dediler gittim. Herhangi bir şekilde kalma ya da gitme gibi bir planım yok. Bunları konuşmanın zamanı da değil yeri de değil. Fenerbahçe'de her zaman herkese kapı açıktır. Bu konularla kafamı yoracak değilim. Hafta sonunda oynayacağımız Galatasaray maçını düşünüyorum."

“TARAFTARIMIZ MORAL BOZUKLUĞUNDAN DOLAYI TEPKİ KOYMUŞTUR!”

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal: "Olmaması gerekirdi, olmamasını isterdik ama oldu. Sonuçta biz takım olarak işimizi yapmaya çalışıyoruz, taraftarlarımızı mutlu etmeye çalışıyoruz. Galatasaray maçını kazanmak için elimizden geleni yapacağız."

Ali koç bu sezon İsmail üzerinden FM oynadı. Allah göstermesin şampiyon filan olsalardı. Aziz Ersun tartışması yaşanabilirdi.

Tıraşlayın o biçim olun dantellileri giymeyi de unutmayın o akşam evrene sizin araciliginizla bir mesaj gonderecegiz.Taaa sirius tan duyulacak söz verdik

Üst Alt