ispanya'nın bilerek türkiye'yi madara etmemesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ispanya'nın bilerek türkiye'yi madara etmemesi

Ersin avanesine sorsan Ispanyollar Ardacığıma cok uzuldu o yuzden madara etmediler derdi heralde.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ispanya'nin insafli olduguna katilmiyorum.Euro 2012 finalinde oyuncu degisikligi hakki bitttigi icin sakat adaminin yerine adam sokamayan Italya'ya acimamislardi.
İtalya ile Türkiye'nin bir olmamasından kaynaklı bir durum bence. İtalya'yı kendine denk görmesi hazır bulmuşken tarihi bir skor yakalamak istemesi normal ancak Türkiye nedir yani istesek her zaman atarız ve bizim dengimiz olmayan bir takım bakış açısıyla gelen acıma hissi olsa gerek. Ha bana kalsa acımaları daha kötü ve can sıkıcı bir durum keşke yapabileceklerinin hepsini gösterselerdi bir umut ders alınırdı şimdi yine afaki söylemlerle geçiştirilecek durum.

Bunun nedeni Türkiye'yi sevmesi falan değil, muhtemelen devre arasinda 3 yapıp yatalım beyler denmistir. 2.yarı hemen 3-0'i yakalayip dinlenmeye gectiler.

Bizi sevdiklerinden dolayı eğer öyle birşey yapmışlarsa tam DRAM..

Ama ben bizden ziyade turnuvanın diğer maçlarını düşündükleri içni fazla kasmadıklarını düşünüyorum..

Üst Alt