İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz

<- sunu izlemis miydiniz ?

@Levent Kolpgün , @Aras Şimşek , @Hayri Cund

orj seslendirmesi kanimca filmi bi tik albenisi yuksek yapiyordur tahminim. hollywood filmi olmadigindan, dublaj ingilizce pek bir hava da kalmis.

sci horror janralari baglaminda hikayesi disinda
efektleri cok basarili bulmustum.adeta gorsel solen .
keza sununal dunya tasarim olarak konsept olarak da gayet iyi .

sahsen, -oyunculuklar izlerken gecmedi. yazilim/script konusunu sahne gecisleri dahil hissetmemis gibiler -oynayanlar.

sahsen, janra ozelinde begendigim hollywood veya avrupa menseli bazi yonetmenler den bu filmi yeni haliyle ayri bi izlemek isterdim.

yine de, orj film ,guzel bir tat getirmis janra semsiye altina .

iyi seyirler.

saygi ve selamlar

<- sunu izlemis miydiniz ?

@Levent Kolpgün , @Aras Şimşek , @Hayri Cund

orj seslendirmesi kanimca filmi bi tik albenisi yuksek yapiyordur tahminim. hollywood filmi olmadigindan, dublaj ingilizce pek bir hava da kalmis.

sci horror janralari baglaminda hikayesi disinda
efektleri cok basarili bulmustum.adeta gorsel solen .
keza sununal dunya tasarim olarak konsept olarak da gayet iyi .

sahsen, -oyunculuklar izlerken gecmedi. yazilim/script konusunu sahne gecisleri dahil hissetmemis gibiler -oynayanlar.

sahsen, janra ozelinde begendigim hollywood veya avrupa menseli bazi yonetmenler den bu filmi yeni haliyle ayri bi izlemek isterdim.

yine de, orj film ,guzel bir tat getirmis janra semsiye altina .

iyi seyirler.

saygi ve selamlar
Harikulade bir film. Muhteşemdir. Rusların yaptığı en iyi 2 filmden biri diyebilirim.

0540A98A-937B-4B89-92A2-CE85BD9DDF3D.jpeg

yaptıgı televizyon programının reytinglerini arttırmak için programa paranormal tipleri konuk eden bir şovmen ve olayların kontrolden çıkması konulu film. fena degil ama sinema filminden çok uzun bir skeç/parodi gibiydi. benzer tarzda film pek aklıma gelmiyor belki cem yılmaz'ın karakomik serisine yakın diyebiliriz.

Pearl_theatricalposter.jpg

1 tbsp'ûl texan psych-horror
mia goth = 10/10

Hayatımda izlediğim en iyi gerilim filmlerinden birisiydi. Bu filmin diğer filmlerden farkı bana kendimi çok çaresiz hissettirmesi oldu. Gerçekten. Birçok filmde gerildim şimdiye kadar ama hiçbir film bana kendimi bu kadar çaresiz hissettirmemişti
1714855748444.png

Üst Alt