Haber - Jesus, Portekiz'de Basına Açıklamalarda Bulundu: "Türkiye'de 12 ay kaldım. Bu normal değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Jesus, Portekiz'de Basına Açıklamalarda Bulundu: "Türkiye'de 12 ay kaldım. Bu normal değil"

1686658428628.png

Fenerbahçe'yle yolları ayrılan Jorge Jesus, Portekiz'e döndü ve basına açıklamalarda bulundu:

"Hayalim bir milli takımla Dünya Kupası'nda mücadele etmek. Hepsi bu. Tüm diğer kulvarlarda mücadele ettim ancak hiç Dünya Kupası'nda yer almadım. Sezon çok uzun sürdü. Haziran'la birlikte 12 ay kaldım Türkiye'de. Bu normal değil. Birçok hadise yaşandı. Deprem trajedisi yaşandı ve bu maçları etkiledi. Takımlar maç oynamadan puan kazandılar. İstanbul çok güzel bir şehir. Beni seven ve bana değer veren bir takımdan ayrıldım. Ay sonuna kadar neler olacağını bekleyip göreceğim. Ben de bilmiyorum..."

"Fenerbahçe bana karşı çok sevgi doluydu. Benim için bir veda yemeği bile organize ettiler. Çok zor bir ayrılık oldu. Başkan bana, 'Bir gün geri döneceksin' dedi. Önümüzdeki 3 hafta kariyerim için belirleyici olacak. Fenerbahçe'de görev yaparken Brezilya Milli Takımı'ndan kimse benimle temasa geçmedi. Dedikodu yapılmasın. Benimle hiçbir şekilde iletişime geçmediler..."

"Benfica'ya transfer olan Türk futbolcu Orkun Kökçü'yü tanımıyorum. Ben değil, Benfica'nın teknik direktörü tanımak zorunda... Porto ve Sergio Conceiçao ile ilgilenmiyorum. Suudi Arabistan'dan bazı teklifler aldım ve onların üzerine düşünüyorum. Portekiz'de takım çalıştırmak seçeneklerim arasında yer almıyor..."

[Spor Arena]

dusunmeden edemiyecem bu adam bizim kadroyla basarili olur muydu
olamazdı.
bok gibi kadrosu vardı ligin %80 'inde de bok gibi hocalık yaptı yaptığı hocalığında kadronunda hakkı bu sezon 4.lüktü.
en az 15 puanı hakemle 10 puanı balla aldı adam , adamın şanssız olduğu maç yok.

şike sezonundan bile büyük şaibe döndürdü adamlar şaibede yetmedi saçma sapan son dk gollerininde haddi hesabı yok 1 dk önce boş kale direkten dönüyor dönüşü gol oluyor.
ligde 2.sırada iken 1. takım ligin 2-3 ayı ayda bir maç yaptı.

Şampiyonluktaki en büyük rakibinize iki maçta da ciddi derecede ezildiniz diye çat diye soracak biri yok mu oralarda ?

Üst Alt