Haber - Jorge Jesus: "Taraftarların, şampiyonluğa bizim kadar inandığını düşünmüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Jorge Jesus: "Taraftarların, şampiyonluğa bizim kadar inandığını düşünmüyorum"

1681159061358.png

Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında Fenerbahçe, Fatih Karagümrük'ü deplasmanda 2-1 mağlup etti. Maçın ardından sarı-lacivertli takımın teknik direktörü Jorge Jesus mücadeleyi değerlendirdi.

Jorge Jesus:

"Oyuncularımı tebrik ediyorum. Geriden gelerek kazandığımız bir maç daha oldu. Hakem yönetimi de bizim için maçı karmaşıklaştırdı. Arao'nun golünün neden iptal edildiğini ve Valencia'ya neden penaltı verilmediğini anlayamadım. Kazanmamıza rağmen bunu söylüyorum. Umarım bu sezon bir daha hakemler hakkında konuşmak durumunda kalmam."

"Biz hala ligin ortada olduğunu düşünüyoruz ve şansımız olduğuna inanıyoruz. Galatasaray da puan kaybedecek. Kalan maçlarda hangi takımın puan kaybedeneceğini göreceğiz. Kupada yarı finaldeyiz ve ligde ezeli rakibimizin 6 puan gerisindeyiz. Biz hala savaşmaya devam ediyoruz. Oyuna giren oyuncular skorun değişmesine yardımcı oldu. Oyuncularımın performansından memnunum."

"Başkan, devam etmemi istediğini belirtti. Sezon bittiğinde oturur kararını veririz demiştim. Şubat ayında kendisiyle bu konuyu konuşmaya başlamıştık. Şu anda ligin bitmesine iki ay kaldı. Bunu konuşmanın doğru bir zaman olduğunu düşünmüyorum."

"Taraftarların, bizim kadar şampiyonluğa inandığını düşünmüyorum."

Hakenler salsa da kovulsam diye can atan adama bak yav.
Herifler sana güvenmediğinden hakem jokerini kullanıyor aylardır.

"Bugün hakemin yönetimi de maçı zorlaştırdı. İlk yarıda attığımız golde Arao'nun müdahalesi temizdi. Samet aktif alanda faul yapmıyordu. Her faulde bir şey yapılması gerekiyor o zaman. Aynı zamanda Valencia'nın verilmeyen penaltısının sebebini de anlayamadım. Bunları kazanmamıza rağmen söylüyorum.

Yuzsuz herif. Utanmaz arlanmaz.

İlk defa inceleme yapılan pozisyonda bedava penaltıları çalınmadı. Nasıl şaşırdılar nasıl şaşırdılar noldu dediler bizim penaltı paketinin süresi mi doldu neden verilmedi? Taraftar bu yüzdenden sizin kadar inanmıyordur artık. Her maç penaltı olmazsa işimiz zor diyordur.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Üst Alt