GSC Haber - Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri Temel Atma Töreni Hakkında - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri Temel Atma Töreni Hakkında

Bülent Korkmaz neden bu camiadan soyutlandı abi bilen var mı Ayhan Akmanın bu kadar göz önünde durduğu yerden Bülentin nasıl ismi geçmiyor ben anlamıyorum ne yapmış bu adam?

Birkaç gereksizler hariç güzel bir birleşme olmuş. Hep böyle devam eder umarım. Divana koşa koşa giden dinazorların bazılarını göremedim. Sadwce eleştiri için gidiyorlar heralde toplantılara.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Şahsi gorusum Fâtih Terim antrenman tesisleri olsa daha çok mutlu olurdum.Emek olarak Türk futbolunda ondan daha başarılı bir isim oldugunu dusunmuyorum.Erden Timur neden katılmadı acaba bu benide üzdü
Erden Başkan ben temeli attım düğmeye başkası bassın demiş, Galatasaray'ın geleceği için yazın indireceği uçakların koltuk rezervasyonu için çalışmalara başlamış diye duydum...

Geleceğin mutluluk tablosunu 10 parmakla çizen görünmez bir neferdir Emir Timur...

tamamen hazir oldugunda camia'miza yakisir guzellikte tesislerimiz olacak .
bu anlamda tarihi bir gun oldu,,,
tesislerimizde yer alacak olan -basta futbol olmak uzere- genel spor branslarimizdaki ilk idmanimizi heyecanla bekliyor olacagim .

bu vesile ile ,
emegi gecen gecmisten bugune tum yetkililerimize kendi adima tesekkur ediyorum.

saygi ve selamlarimla.

Hayırlı olsun. Türkiyenin en iyi spor tesisi olacağına inanıyorum. Ancak profesyonel, detaylı bir tanıtım olması gerekirdi. Bunu da Erden Timur yapmalıydı.

Üst Alt