Kenan Sofuoğlu Bir Balon mudur? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kenan Sofuoğlu Bir Balon mudur?

Kenan Sofuoğlu Abartılmış Bir Balon Mudur ?

• Kullanılan toplam oy
    89
Ram mühim ama anakart mühim degil oyun için üst düzey anakarta gerek yok 400 500 fazla

Sent from my iPhone using Tapatalk

Furkan bildiğin iyi ve pratik bir benchmark sitesi var mı ? Bir önceki seri ile uçurum yoksa performans olarak boşuna o kadar para bayılmayalım ekran kartına.

Notebookchech.net kartların detaylı testleri vardır
Güncel oyunların fps değerleri , max yükte ısısı filan detaylı bilgisi var abi

İki ekran kartını kıyaslarsan – gpuboss –

Yeni seriden şaşma abi , 1000 serisi gerçekten farklı mimari

Konu motordan acilmisken ben de seneye bir arkadas ile beraber motor ehliyeti almayi düsünüyorum.

Neden tek basina degil de bir arkadas ile diye sorarsaniz, kac senedir motor ehliyeti almayi düsünüyorum ama bunu gerceklestirmeye üseniyorum hep, tem biri oldugum icin. Onunda böyle bir hayali varmis, birbirimizi iteleyerek ehliyeti almayi düsünüyoruz. Bakalim alacak miyiz yoksa sonunda elimiz bos mu kalacak görecegiz.

beyler konuyu dağıtmayın lütfen motor için gidin başka başlıklar var burda pc ve ramler hakkında bir sohbet var.

Pek anlamıyorum motor sporlarından ama görünen o ki bu adamın övündüğü başarılar, fenerlilerin Balkan Kupası ile övünmesi ile hemen hemen aynı şeye denk geliyor gibi.

Üst Alt