Video Haber - Kerem Demirbay: "Çok mutluyum, küçükken hayal ettiğim şey nasip oldu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Kerem Demirbay: "Çok mutluyum, küçükken hayal ettiğim şey nasip oldu"

Kerem Demirbay'dan ilk açıklamalar;
"Çok mutluyum Galatasaray'da olduğum için. Bu zamana kadar hayal ettiğim şey nasip oldu. Çok mutluyum.

İngiltere'den, İspanya'dan da teklifler vardı, oralara girmeyelim. Fatih(Demireli) abiyle, Erden Bey'le, Okan Hoca'yla konuştum. Benim için kesinlikle tek bir durum vardı o da Galatasaray. Çok şükür buradayım.

Galatasaray taraftarına bir mesajım var. Bu zamana kadar ne yaptılarsa aynısını devam ettirsinler. Almanya'da çok uzun yıllar futbol oynadım. Atmosfer böyle değildi kesinlikle. Çok mutluyum, hazırım. Selamlarımı iletiyorum."

Arabadan inip hatunu hatırlayıp ona yol göstermesi ilginç bir detaydı
Konuşunca gurbo ama karakter değil 😂

8 numaranın İron Man'i Kerem Demirbay! Hoşgeldin aslanım. Nagelsmann tedrisatında Hoffenheim formasıyla inanılmaz bir çıkış yaptın ve harika bir performans verdin. Leverkusene transfer oldun ve 4 sene boyunca Şampiyonlar Ligi ve Bundesligada takımın 10 numarasını taşıdın. Harika transfer. Çok mutluyum. Düşük bütçeli İlkayımız oldu InCollage_20230801_233102448.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kerem Demirbay harika transfer oldu. Hoffenheim ve Nagelsmann döneminden beri takip ettiğim, Leverkusen günlerinde pik yapmış bir oyuncu Bundesliga ve UCL maçlarında. En az İlkay kadar iyi pasör ve driblingcidir net olarak güvenebilirsiniz buna. Temposu ve Pasör özelliğiyle çok iyi bir 8 numaramız oldu. Hoşgeldin İronman InCollage_20230801_231841762.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt