kız kavgası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kız kavgası

İşin içinde suç teşkil edecek unsurlar barındırıyor elbet lakin tarafların herhangi birinin haklı olduğunu düşünmüyorum. O twitter yazışmalarında birbirlerine karşı kullandıkları üslup nedir öyle arkadaş? Biri küfür ede ede adresini veriyor gel diyor, öteki küfür ede ede bekle geliyorum deyip ev basmaya gidiyor. Kızlar ev basmaya gidiyor yanlış olmasın :)

Ev basmaya gidiyorlar ama başarılı olamayınca onlara basıyorlar. Başarılı olsalar büyük ihtimalle aynı şeyleri bu sefer onlar yapacaklardı hiç kuşkum yok. Yedikleri naneyi videoya çekip internete vermek ise ayrı bir geri zekalılık. Hani ucube bir nesil geliyor arkadan diyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Bu modeller azınlıktır umarım.

Hani 6-7 video göstermiştim ya sana özelden, hah işte bunlar o videodakilerin 3-4 yaş büyük hali. Bu gibi saçmalıkları yücelten insanların sayısı hiç az değil, bunların erkek versiyonları da bir başka çeşit.

Q0e11FvB_bigger.jpg
selin@pjjobos 2 sa.
Yani evinize dövmeye gelmişler, çay mı demleseydik naaapsaydık

:asd22::asd22:

Burnu kırılan kızı cesaretinden ötürü tebrik ediyor, hayatında başarılar diliyorum. Kim derdi ki "adres ver ulan" denilen bir muhabbetten sonra o adrese bir gün gidilecek neyse bunu da görmeden ölmedik ya çok şükür.

Ekşi'de de benzer şeyler okudum ve şaşırdım, adres verilip gidlmediğini bilmiyordum.

Ben hızlı olduğum dönemlerde iki kere ''adres ver ulan'' olayı yaşadım ve ikisinde de anlaşılan adrese gittim, ne oldu peki ? İkisiyle de arkadaş oldum, bir tanesiyle hala görüşürüz ara ara... Mevzu da battlefield 2'de kobra'ya sen mi bineceksin ben mi bineceğim kavgasıydı. :asd22:

Koru migros'un otoparkında buluşmuştuk hatta... Hey gidi günler.

Yani diyorsun ki, bütün mesela:
"iz bırakmamak ve yakalanmamak".

Evet gençler Atakan dan öğreneceğiz şeyler çok...

Bana göre haber değeri yok. Bundan tam 10 sene önce gaziosmanpaşa ilçe sınırları içinde bir internet kafede knight oynayan adamlar birisi sw vermedi diye diğeri tarafından bıçaklanarak gözümün önünde katledildi.

Sadece olayın beyinsiz kızlar tarafından gerçekleştirilmesi dikkat çekmiş. Yoksa safi rüzgar :asd:

bu ne lan böyle 3. sınıf Türk kızları.
en iğrendiğim tipler.

bu arada yapılanın cezalandırılmasını istemek hukuk okumakla ilgili bir şey değil ki.
en azından kasten adam yaralama var ve bu şikayete bağlı bir suç değil ihbar etmek vatandaş olarak ödevin zaten.

Ekşi'de de benzer şeyler okudum ve şaşırdım, adres verilip gidlmediğini bilmiyordum.

Ben hızlı olduğum dönemlerde iki kere ''adres ver ulan'' olayı yaşadım ve ikisinde de anlaşılan adrese gittim, ne oldu peki ? İkisiyle de arkadaş oldum, bir tanesiyle hala görüşürüz ara ara... Mevzu da battlefield 2'de kobra'ya sen mi bineceksin ben mi bineceğim kavgasıydı. :asd22:

Koru migros'un otoparkında buluşmuştuk hatta... Hey gidi günler.
GSCModerator bu sıkıntılı üyeyi takibe alalım lütfen.

İyi forumlar.

ZMv6lg.jpg

bunun savunulup beğenilecek nesi var yahu.
insanlıktan nasibini almamış gerizekalı yaratıkları, sırf kadın diye yüceltmeyin

Son düzenleme:
Üst Alt