GSC Haber - Kopenhag TD Jacob Neestrup: "Galatasaray'ı yenip bu gruptan çıkacağız" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kopenhag TD Jacob Neestrup: "Galatasaray'ı yenip bu gruptan çıkacağız"

Böyle konusmasi normal cünkü iki takim icin de hedef maci

Ilk macta beraberlige ragmen cok daha iyiydik özelikle ilk yari maci bitirebilirdik ama olmadi

Ikinci macta yine ayni oyunu oynayacagiz

Bu kez sans da yanimizda olsun

Kazanacagiz

Bu şerefsizler bizi psikopat manyak duygusal dangalaklar sandıkları için provoke etmeye çalışıyorlar. İlk maç da yaptılar bunları. İskandinavların genelinde Türkler için böyle bir algı var (büsbütün haksızlar da diyemeyiz). Bunları morartmak suretiyle susturmak bizim elimizde. Zurnayı avuçlarına verip öttürmeliyiz.

Biz 4. torba takımı olarak ekstra işler yaptık, bunlar da kağıt üstünde değeri düşük takım olmalarına rağmen acayip oynuyorlar. Hatta dönüp baktığım zaman o torbadan keşke Milan gelseymiş diyorum herhalde daha insaflı olurdu.

Direkt göze batan bir sol açıkları Elyounoussi var bir de kalecileri olacak it var gibi. Ama onun haricinde acayip takım disiplini var adamlarda ve fizik güçleri, kondisyonları manyak. Bu Kuzey takımlarının fizik güçlerinin yüksek olmasını anladım hep öyleydi de her maç 125 km koşmak nedir arkadaş... Şunu herhangi bir takım yapsa perte çıkar, 10 tane sakatlık olur, adamlarda tık yok. 5 oyuncu değişikliğinin avantajını da acayip kullanıyorlar.

Her türlü çok çok zor maç. Tamamen adamların insafındayız hatta.

Kendi açısından oldukça haklı bir açıklama.

Kopenhag depinden hemen herkes hasarlı çıkıyor.

ms 1-0 bitme iht. çok daha yüksek.

Evet arkadaşlar beklenen açıklama da gelmiş, ne yalan söyleyeyim çekiniyordum bu maçtan ama şunu duyduktan sonra bir rahatlama geldi bana :)

Üst Alt