Levent Nazifoğlu, Riekerink'e Hesap Sordu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu, Riekerink'e Hesap Sordu!

levent-nazifoglu-fatih-altaili-topu-gorse-bomba-diie-karakola-goturur-320x260.jpg

Karabükspor’a 2-1 mağlup olan ve zirve yarışında ağır bir yara alan Galatasaray’da yönetim, Riekerink’e hesap sordu.

Taktiksel hamleleri nedeniyle eleştirilen ve kararları tartışılan Riekerink ile özel bir görüşme yapıldı.

Karabükspor maçının ardından yönetimin ve taraftarların en çok tepkisini çeken, formsuz Josue’nin 82 dakika sahada kalıp Eren Derdiyok’un oyuna geç alınmasıydı.

Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Riekerink ile görüşmesinde en çok bu konunun üzerinde durdu.

“ÇÜNKÜ SNEİJDER YOKTU”

NAZiFOĞLU yönetimin merak ettiği soruları bir bir Hollandalı hocaya yöneltti:

- Josue’yi tam 82 dakika oyunda tuttunuz. Neden? Ve Eren’i niye bu kadar geç oyuna aldınız?”

Bakın Hollandalı teknik adam Galatasaraylı yöneticiye ne yanıt verdi ve nasıl tepki çekti?

- Bana göre Josue, Kardemir Karabükspor maçında çok iyi oynadı. En azından sahada istediklerimi yaptı.

İleride topu tutmamız ve oyunu rakip sahaya yıkmamız lazımdı. Josue o bölgede topu tuttu. Wesley Sneijder’ın yokluğunda bu görevi yapacak tek isim oydu.

“ASIL PODOLSKİ ŞAŞIRTTI”

RIEKERINK bununla da yetinmedi ve Podolski konusuna girdi.

- Evet, ben Josue’nin performansından memnunum. Asıl şaşırtıcı olan Podolski’nin oyunuydu. Ondan daha çok şey bekliyordum. İstediklerimi yapamadı. Josue ileride topu tuttu. Eren’i oyuna alsa idim, orada topu tutamazdık.”

İşte bu sözler Yönetici Levent Nazifoğlu’nun tepkisine yol açtı.

Sarı kırmızılı yönetici, görüşünü anlatırken, bir anlamda ultimatom verdi:

UNUTMAYIN, TÜM DERBİLER ARENA’DA

Hollandalı teknik adam, Akhisar ve Kayseri maçlarını kazanıp daha iddialı duruma geleceklerini iddia etti.

“BU FİKRE kesinlikle katılmıyorum. Türkiye’nin en iyi santrforunu oraya koyup baskı yaratabilirdik. Skor 1-1 iken Eren’i oyuna alıp maçı kazanmak adına hamle yapabilirdiniz.”

Bu çıkış üzerine Jan Olde Riekerink, söze girdi...

“Sorun yok. Biz şampiyon olacağız, merak etmeyin. Hedefimize ulaşacağız. Akhisar ve Kayseri maçlarını kazandıktan sonra yarışta daha da iddialı hale geleceğiz. Tüm derbilerimizi de Türk Telekom Arena’da oynamak gibi bir avantajımız da var.”

Toplantının tansiyonu bu sözlerle düştü ve taraflar, daha sık diyalog kurma kararıyla ayrıldı.

Hürriyet

Adama ne veriyorsunuzda ne hesap soruyorsunuz la ?

JoR'i savunmak için söylemiyorum bu kadroya getir MOU'yu koy o bile şampiyon yapamaz

Takımın yarısı veteran
Yarısı çapsız
Çoğu sakat
Takımı taşıyan 3-4 adam var Poldi-S10-Bruma-Muslera

Poldi==>90 dakika boyunca adını 2-3 kere ya duyarız ya duymayız takım katkısı 0
S10 ==>Sneijder gibi oynuyamıyor artık fizik durumu kondisyonu müsade etmiyor hani ceza sahası dışından vurunca topu kaleye zor yetiştiriyor 1 maç iyiyse 3 maç vasat oynuyor
Bruma ==>Bu karaoğlan'ın bir derdi meselesi var neyse çözülsün takımı tek başına taşıyan adam hermaç dahada sorun çıkarmaya başladı
Muslera ==>Beton yetmez yani öyle diyim sadece. Topu al kendi kalene gol at sesimi çıkarırsam adiyim seviyoruz seni MUSLERA bu ülkedeki tek sorunsuz/ölü olmayan yıldız kendisi

Futbolu bilmeyen bir adam, futbolu bilmeyen başka bir adama hesap sormuş.

Halka genişlese Levent'e de Mehmet Özbek hesap sorsa, ardından Mehmet'e de Abisi hesap sorsa cahillik serisi tamamlanır.

dediklerin dogru ama bu oyuncularda minimum suc var. 30 tane capsiz oyuncu varken bunlara laf edemeyiz.

Tabikide reis hani Sneijder-Poldi-Bruma'nın etrafında doğru düzgün adamlar olsaydı çok farklı yerlerde olabilirdik
Ben sadece iş yapabilen bunlar sadece hepi topu 4 adam var demek istedim onlardanda sadece Muslera sorunsuz bana göre

Ne verirsen onu alırsın. Adamın bu hafta 6 numara pozisyonundaki oyuncusu cezalı yerine koyacagı muhtemel oyunucunun mevkisi 10 numara ve beceriksiz ayakta duramayan bir adam. Sen takıma çöp oyuncuları dolduruyosan hocaya yüklemicen ihaleyi kendine dönüp bakacaksın ne hata yaptım diye.

''Türkiye’nin en iyi santrforunu oraya koyup baskı yaratabilirdik. Skor 1-1 iken Eren’i oyuna alıp maçı kazanmak adına hamle yapabilirdiniz.” :D :D

"Josue çok iyi oynadı" diyen de, bu lafı edeni kapının önüne koymayan da Galatasaray' ı düşünmüyordur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Neyin hesabini soruyor bu utanmaz? Kendileri getirdi emanetci Joru , komisyon transferi yapan kendileri , devre arasi gerekli transferli yapan gene kendileri,ona buna hesap soracagina git önce kendi hesabini ver

Üst Alt