Levent Şahin: "Hakem, oyunun ve sonucun önüne geçti" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Emre Akbaba-Oğulcan Çağlayan gibi oyunculara nasıl bu kadar katlanıldı onu anlatsın.
ilk yarı biter bitmez herkes bu ikisinin çıkacağını söylerken aynı kadro ikinci yarıya devam edildi.
Fatih Terim'in adaleti yok. Aynı kadroda ısrarcı. Kadromuz kesinlikle dar bir kadro değil. Onun ısrarları sebebiyle bu maç kaybedildi.

Her güzelin kusuru olurmuş hocanın resmen takıntısı olmuş bu durum..Gol yemediysek ilk yarı katiyen oyuncu değiştirmiyor

Açıklamanın tamamı

"Rakibi tebrik ediyoruz. Maç bittikten sonra başta hocamız olmak üzere bütün teknik ekip aşağıda onları tebrik ettiler. İki taraf da bize göre oynamayı çok istedi. İki taraf da istekli ve arzuluydu oyun içerisinde. Maalesef hocamız atıldı. Bence diğer kulübelere de, diğer teknik adamlara da bakılmalı ve ondan sonra olay değerlendirilmeli. Dilim varmıyor; ama çok fazla iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. Çünkü kenarda yaşadığımız bazı olaylar, gördüğümüz bazı söylemler var. Maalesef olay böyle olunca sonucun önüne geçen bir hakemle karşılaşmış olduk."

İlerleyen maçlarda Galatasaray'ın büyüklüğünü göstermeye devam edeceklerini söyleyen yardımcı antrenörümüz, "Sonuçta biz Galatasarayız. Duygularımızı nasıl yaşayacağımızı, nasıl yönlendireceğimizi ve nasıl yöneteceğimizi iyi biliyoruz. Bizim için geride kalan bir maç. Bundan sonraki periyotta Galatasaray'ın büyüklüğünü göstererek önümüzdeki maçlara bakacağız." diyerek sözlerini noktaladı.

Hiç alakası yok hakem makem bunlar fener beşiktaş camiasının lafları biz Galatasarayız, golü yiyene kadar uyuduk maç gitti bu kadar basit.

Levent Hoca ben gazeteci olsam sana ilk sorum, Takim neden bu kadar hareketsiz oynuyor, ulan yeminle neredeyse haftada 6 tane mac izlerim, Bundesliga, Premierlig ,La Liga ama bizim Lig kadar boktan hareketsiz uyuşuk bir Lig daha görmedim, sadece bizle alakali degil, maçtan önce Beintv yi paralari vermedi diye protesto için 1 dakika oyun durdu, ben yayinci kuruluşun yerinde olsam"" Ulan bu Futbola bu para bile çok"" derdim..

Üst Alt