Leverkusen Tarihi Maça Çıkıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Leverkusen Tarihi Maça Çıkıyor

Bu sene şampiyonluk bonusu diye bir madde olduğunu nereden biliyoruz yav. Belki 2-3 senelik dilimde koydurduk belki de şampiyonluk bonusu hiç koydurmadık bile.
Yaygın kanaatle düşünülen, bonus deyince akla ilk önce şampiyonluk gelir sonra forma giyme sayısı pozisyonuna göre gol asist ve zor bonus olarak CL Uefa şampiyonluğu gelir.
Boeyde de bonus vardı (neler olduğu belli olmasa da)bu sebeple yüksek ihtimal min 500 bin max 1.5 bonus kaçırdık bence

Yaygın kanaatle düşünülen bonus deyince akla ilk önce şampiyonluk gelir sonra forma giyme sayısı pozisyona göre gol asist ve zor bonus olarak CL Uefa şampiyonluğu gelir.
Boeyde de bonus vardı (neler olduğu belli olmasa da)bu sebeple yüksek ihtimal min 500 bin max 1.5 bonus kaçırdık bence
Ben lig içi değil de ş.ligi için bonus var diye bekliyorum. Adamlar zaten 30 milyon vermiş üzerine de lig şampiyonluğu gibi zaten son 10 senede 10 şampiyonluğu olan adamlar lig şampiyonluğu bonusu koyduracağını zannetmiyorum ben.
30u v ermiyoruz deseler elimiz ayağımıza dolanır mıydı kocaman bir evet. Ne olursa olsun adamların elleri de bu bakıma güçlüydü.
Dediğim gibi avrupada yarı final, final vb gibi bonuslar olduğunu düşünüyorum.

Ben lig içi değil de ş.ligi için bonus var diye bekliyorum. Adamlar zaten 30 milyon vermiş üzerine de lig şampiyonluğu gibi zaten son 10 senede 10 şampiyonluğu olan adamlar lig şampiyonluğu bonusu koyduracağını zannetmiyorum ben.
30u v ermiyoruz deseler elimiz ayağımıza dolanır mıydı kocaman bir evet. Ne olursa olsun adamların elleri de bu bakıma güçlüydü.
Dediğim gibi avrupada yarı final, final vb gibi bonuslar olduğunu düşünüyorum.
Muhtemelen onlar da vardır.İnşallah şampiyonluk yoktur diyelim.Cl yi alsınlar da zor bonus cebe girsin en az 1-1.5 milyon vardır

Kendimi bildim bileli Almanya da Leverkusene VIZEKUSEN ismi takılmış durumda. Yani IKINCIkusen.

Bunun sebebi ise 2000 civarı yıllarında muazzam bir takım kurup Avrupa da Uefa Kupasi kupada kupalar kazanıp bir türlü şampiyonl olamamaları oldu.

Sonunda seytanin bacağını bu akşam kıracaklar. Alman futbolu için tarihi bir gün

Kendimi bildim bileli Almanya da Leverkusene VIZEKUSEN ismi takılmış durumda. Yani IKINCIkusen.

Bunun sebebi ise 2000 civarı yıllarında muazzam bir takım kurup Avrupa da Uefa Kupasi kupada kupalar kazanıp bir türlü şampiyonl olamamaları oldu.

Sonunda seytanin bacağını bu akşam kıracaklar. Alman futbolu için tarihi bir gün
Yanlış biliyorsun Kemalim

İyi araştır

Üst Alt