LL 23/24 H:16 | Barcelona 2-4 Girona | MS | 10 Aralık | S Sport & S Sport+ - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 23/24 H:16 | Barcelona 2-4 Girona | MS | 10 Aralık | S Sport & S Sport+

Sociedad ve Atletico'yu eleyemeyiz. Ters takimlar.
Barcelona daha ters takım
Dortmund, Sociedad ve Atletico bence Barça'dan daha zor rakipler. Bunlar çok yumuşak ve pas oyunu oynayan bir takım. Biz de bu oyunun anti teziyiz.
Geçen hafta izlediğim Atletico, Barca'dan iyi değildi. Dortmund'u loser Bilic'in loser yardımcısı yönetiyor. Sociedad'ın Avrupa tecrübesi düşük. Kesin eleriz demiyorum ama bunlar varken Barca ile eşleşmek istemem.

Barcelona daha ters takım

Geçen hafta izlediğim Atletico, Barca'dan iyi değildi. Dortmund'u loser Bilic'in loser yardımcısı yönetiyor. Sociedad'ın Avrupa tecrübesi düşük. Kesin eleriz demiyorum ama bunlar varken Barca ile eşleşmek istemem.
Barcelona acik futbol oynuyor ve defansif zaafiyetleri var, senin dedigine katilmiyorum. Barcelona'yi bu sezon izleyen herkes ayni seyi soyler; bireysel yetenekleri olan, ama takim olarak defansif yapida zayif, sertlik yok. Bizim takimda bu tarz takimlari sever. Atletico dedigin takim domuz gibi kosan oyunculardan kurulu, hocasi da deli Simeone. Bunlar 11 kisi topun arkasina geciyor top rakipteyken. Asil bize ters gelen takim bu tarz oyuna sahip olan takimlar cunku daha disiplinli takimlara karsi biz cok zorlaniyoruz.

Sociedad bunlara nazaran bir tik daha zayif diyebilirim. Belki sansimiz onlara karsi daha yuksek olabilir.

Üst Alt