Mancini, İtalya Milli Takımının Yeni Teknik Direktörü Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mancini, İtalya Milli Takımının Yeni Teknik Direktörü Oldu

Pirlo bayağı rahat bayağı gevşek bir adam izlenimlerime göre. Teknik direktörlük yapabilir mi bilmiyorum.

sent via GSC

Doğru, haklısın. Pirlo bütün gün playstation oynamayı seven bir adammış söylenene göre. Gattuso'nun anlattığına göre dediğin gibi biri. :) Saha içindeki oyun tarzı ve duruşuna bakınca insan ağırbaşlı zannediyor. Bir de Zidane gettodan çıkma, acayip hırslı bir adam. Gerçi Pirlo da kaybetmeyi seven bir adam değil ancak Zidane kadar da hırslı sayılmaz.

kONogv.png

Koydugun resim gozukmuyor 3 kupali hamza

Pirlo bayağı rahat bayağı gevşek bir adam izlenimlerime göre. Teknik direktörlük yapabilir mi bilmiyorum.

sent via GSC

Doğru, haklısın. Pirlo bütün gün playstation oynamayı seven bir adammış söylenene göre. Gattuso'nun anlattığına göre dediğin gibi biri. :) Saha içindeki oyun tarzı ve duruşuna bakınca insan ağırbaşlı zannediyor. Bir de Zidane gettodan çıkma, acayip hırslı bir adam. Gerçi Pirlo da kaybetmeyi seven bir adam değil ancak Zidane kadar da hırslı sayılmaz.
Böyle bayağı bayağı gamsız biri olduğunu düşünüyorum ben Pirlo nun :D Yani öyle strese gelecek uykusuz geceler geçirecek gece gündüz takımı ve oyuncularını düşünebilecek bir adam izlenimi bırakmıyor bende kesinlikle.

Donanım ve bilgi olarak kuşkusuz iyi bir Teknik direktör olacak eğilime sahip olduğunu düşünüyorum ama dediğim gibi diğer yandan kişiliği ve karakteri buna pek elverişli değil gibi sanki.

Tabi yaşamadan görmeden bilemeyiz orası ayrı.

sent via GSC

Deplasmanda San Marino’yla eslesirlerse San Marino’ya basin tum varliklarinizi. Deplasman fakiri Roberto.

Kovdugumuz hirdavat kulüpten "eger sampiyon olursaniz prim isterim" diye haber göndermis. Mancini zamaninda bu yabanci siniriyla ben bir sey yapamam, kusura bakmayin diyip ayrilmis bir adam. Deplasmanda top oynatamiyordu ama adamlikta ve hatta hocalikta bizde calismis cogu adami cebinden cikarir. Hirdavat daha gidip Benevento deplasmaninda kazanamadi mesela. Türkiye-Italya hazirlik maci ayarlanabilir bu vesile ile.

Üst Alt