Marcao‘nun Disiplin Cezası Açıklandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kusura bakma kerem kardeş, senin triplerin için en iyi adami kadro dışı bırakamayiz. Artık affet bitsin bu olay.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İster affetsin isterse affetmesin. Kendisi de sütten çıkmış ak kaşık değil. Endüstriyel fıtbolun profesyonel oyuncuları. Kolej takımı değil küstüm ben oynanıyorum diyecek. İşin ucunda milyon dolarlar var.

Uefa kadrosuna yazılacaktır muhtemelen ve hemen antrenmanlara başlatılmalı. Lazio maçında 11 olması gerekiyor kesinlikle.

Marcao özür dilemis cezasını çekiyor oyuncumuza destek olmamız lazım Keremin affetmesi değil mesele bir daha böyle birşeyin yaşanmaması

Hayır üst limit %10 zaten.

Tekrarlamada artabiliyor sanırım ya da çift maddeden sevk vardır ya da bonuslarla 1.5 alıyor bizim haberimiz yok.

Son kısımdan şüphelenirdim bu durumda. Aklıma başka açıklama gelmedi. Ağır cezalarda farklı bir ek durum oluşabilir diye düşündüm ilk gördüğümde. 8 maç ceza ve baya ağır disiplin durumu (kavga), marka imajı vs..

Gerçekten çok saçma bir hareket yaptı Marcao. Yani şunu yapmamış olsa belkide stoper düzenimiz oturmuş belki de yine son maçta 2 gol yemeyecektik. Belki diyorum olasılık sonuçta. Elden çıkarmamız lazım ama mantık çerçevesinde. Sene sonu yollar ayrılır bu sezon faydalanıp parlatıp uygun ilk fırsatta satışı olur diye düşünüyorum.

Sahada adam dövmenin cezası bu peki ya dövülenin günahını kim ödeyecek

150 bin euro futbolcu için nedir ki canını sıkana iki tokat

Üst Alt