McDonald’s FIFA World Cup™ Fantasy Football 2018 | Şampiyon Onat Can Sağıroğlu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

McDonald’s FIFA World Cup™ Fantasy Football 2018 | Şampiyon Onat Can Sağıroğlu!

Şu kuralla ilgili biri beni aydınlatabilir mi? ben mi yanlış anlıyorum bilemedim.

How to play / MANAGER SUBSTITUTIONS WITHIN A ROUND kısmında
  • Players who are substituted out will score 0 points. The captain bonus will be lost from your original captain if a new captain is selected. Substitutions and captain changes can't be cancelled once confirmed.
böyle bir şey var.

Şu kuralla ilgili biri beni aydınlatabilir mi? ben mi yanlış anlıyorum bilemedim.

How to play / MANAGER SUBSTITUTIONS WITHIN A ROUND kısmında
  • Players who are substituted out will score 0 points. The captain bonus will be lost from your original captain if a new captain is selected. Substitutions and captain changes can't be cancelled once confirmed.
böyle bir şey var.

Maçı oynamış oyuncuyu çıkarırsan o oyuncunun getirdiği puan sıfırlanıyor. Kaptan ise bu oyuncu bonusu da iptal oluyor. Bir kere değişikliği onayladığında geri alamıyoruz.

Baya zorlandım yaw oyuncu seçerken. Takımların durumlarını hiç bilmiyorum ve oyuncuların fiyatları da aşırı yüksek.

Üst Alt