# Mehmet Aurelio - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Aurelio

Cevap: # Mehmet Aurelio

Az önce Radyospor'da dinledim Mehmet Aurello Besiktas'a cok yakın'mış'

Hatta ibrahim Kas transferi icin İspanya'da bulunan Tüpcü Real Betis Yönetimiyle Aurello konusunda büyük ölcüde anlasmis .

Yeterince alternatifimizin oldugu bir mevki, tek avantaji Türk statusunde olmasi

o mevkideki Mehmet topal in seneye satilmasi gibi bir plan varsa, ve Linderoth un zaten sakat oldugunu dusunursek o acidan belki alinabilir

baska turlu gereksiz bir transfer olur

Arkadaşlar 1 ay önce Aurelio ile ilgilenmedik tamamen Bayram Tutumlunun oyuncusunun piyasasını yükseltmek için uyguladıgı taktik boşuna bekliyorsunuz dedigimde herkes karşı çıkmıştı yine söylüyorum Aurelio ile ilgilenmedik Bayramın oyunlarına gelmeyin

Sen de hep yalan yanlış haber veriyorsun amacın ne???

çocuğun günahını almayın :D

ben de dinledim yayına bağlanan bjk muhabiri. tüpçünün yabancı bir süperstar 10 numara sözü verdiğini amma bobo elde patlayınca mecburen yerliye yöneldiklerini ve aurelio yu transfer etmeye çalıştıklarını söledi

yani 10 numara pozisyonu için aurelio hedefleniyomuş büyük bjk camiasında :D :D

Kardeş burası angut.com değil... BJK klübüne bi gün 8 gol döşersek o zaman 8jk diyelim kabül... Ancak Galatasaray taraftarı başkasının galibiyetleriyle başkalarına isim takmaz... Hele de yabancı takım galibiyetleri ile Türk takımlarına hiç isim takmaz... Unutmayalım... Amacımız ingilizler gibi toplu halde oynamak, bir renge ve isme sahip olmak. Türk olmayan takımları yenmek....

Kardeş burası angut.com değil... BJK klübüne bi gün 8 gol döşersek o zaman 8jk diyelim kabül... Ancak Galatasaray taraftarı başkasının galibiyetleriyle başkalarına isim takmaz... Hele de yabancı takım galibiyetleri ile Türk takımlarına hiç isim takmaz... Unutmayalım... Amacımız ingilizler gibi toplu halde oynamak, bir renge ve isme sahip olmak. Türk olmayan takımları yenmek....

agiz aliskanligi pardon parmak aliskanligi...

Üst Alt