Haber - Mehmet Büyükekşi, 18 Temmuz'da TFF Seçimine Gidileceğini Açıkladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Mehmet Büyükekşi, 18 Temmuz'da TFF Seçimine Gidileceğini Açıkladı

Özgöner falan gelirse değişen bir şey olmaz Ekşi'nin aynısı. Atayacaklarsa bari adam akıllı ağırlığı olan korkusu olmayan birisini atasalar.

Mahmut Özgener şikenin yapıldığı 2010/11 sezonunda TFF başkanıydı.
Tapelerde Mahmut Özgener' e ait direkt kusur denecek bir şey çıkmamıştı ama Aziz Yıldırım ile sürekli kontak halinde olduğu ve birtakım taleplerini yerine getirdiği anlaşılıyor. Aziz Yıldırım malum, o taleplerin sonu gelmeyince ve bir noktadan sonra karşılanmayınca da ters düşmüşler doğal olarak.

Aziz Yıldırım' ın kendisi hakkında, ''Onu oraya ben getirdim'', ''Telefonlarımı açmıyor, senin o başkanın var ya, ibne o biliyor musun? Bunu dediğimi ona da söyle'' gibi ifadeleri tapelerde kayıtlı.

Yavşağın biri olarak yer etmiştir hafızamda...

Ben Özgener olacağını da düşünmüyorum bu arada. Daha çok isim geçecek o zamana kadar bence. Bu sefer tek aday bile olmayacak 2 adaylı seçim olacak göstermelikte olsa.

Ozgener azizin adamı. Koç kalırsa ozgener olursa sıkıntı yasarlar. Ama aziz az hazırlık yapiyo yada kendi adamı varsa onu sürer ozgenerle birlik olurlar yine aynı saçmalıkları yaşarız. Şuandan pek farkı olmaz. Hep bu şekilde lobicilik yapıyorlar. 1 sene önceden başlıyorlar. Yolunu bulmuşlar.

Ozgener azizin adamı. Koç kalırsa ozgener olursa sıkıntı yasarlar. Ama aziz az hazırlık yapiyo yada kendi adamı varsa onu sürer ozgenerle birlik olurlar yine aynı saçmalıkları yaşarız. Şuandan pek farkı olmaz. Hep bu şekilde lobicilik yapıyorlar. 1 sene önceden başlıyorlar. Yolunu bulmuşlar.
Ezelden beri böyle yürütüyorlar işleri. Kurullara kendi adamlarını nasıl konuşlandırdıklarına dair Aziz-Şekip arasında çok detaylı konuşmalar vardı tapelerde...

Şu anda 'organize yapı' diye zırladıkları şey de aslında kendi kurdukları organizasyona katılmayan birkaç kişinin varlığından ibaret. Onca spekülasyona rağmen Emre Malok ve Erkan Engin' in hala FB maçlarına VAR tayin edilmesini kimse, hiçbir şekilde izah edemez...

Üst Alt