merih demiral | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
depremzedeler icin neredeyse dunyanin en iyi futbolcularin hepsi ile iletisime gecip acik artma ile forma satisi yapti ve bagisladi

Merih Demiral'ın, depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasına destek olan futbolcular; Ronaldo, Griezmann, Benzema, Haaland, Messi, Neymar, Dybala, Bonucci, De Bruyne, Morata, Mbappe, Harry Kane ve Eden Hazard

Ronaldo : 4.000.000 TL
Messi : 2.500.000 TL
Benzema : 750.000 TL
Neymar : 525.000 TL
Dybala : 500.000 TL
Bonucci : 500.000 TL
Mbappe : 400.000 TL
Haaland : 370.000 TL
de Bruyne : 350.000 TL
Morata : 325.000 TL
Haaland: 325.000 TL
Griezman : 300.000 TL
Kane : 130.000 TL

Son düzenleme:
Helal olsun , dünya yıldızı Mesut ise kendi çıkarlarını gidermek ile meşgüldü karaktersiz herif. O başlatsa böyle bir şey çok daha büyük kitleye sahipken hiç birşey yapmadı şerefsiz ahlaksız adam.

Merih Demiral büyük adamsın adamlık öğrettin herkese

Mantıklı bir hareket, zaten kendi de bağış yapmıştı, yeter demeyip böyle bir olaya girişmesi tebrik edilesi. Hatta sanıyorum Merih'in bu hamlesinden sonra birçok insan da bu forma satış işiyle bağış yaptı/yapıyor.

Önayak oldu diyebiliriz galiba.

Transfer olduğu arap takımında bile yedek konumundaydı en son.

Yerini Abdül Basit Hindi isimli bir futbolcuya kaptırmış.

Apo milli takımda buna iyi posta koymuş ben bu dangalaktan daha iyiyim beni oynatmıyor diye çıkıp gitmişti milli takımdan.

Montella başarılı olmak istiyorsa Merih çağlar cengiz hakan salih Uğurcani bir daha milli takıma çağırmamali. Canıyla kanıyla oynayan adamlar lazım şovmenler lazım değil

Üst Alt