Milli Takım'daki Krizin Perde Arkası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milli Takım'daki Krizin Perde Arkası!

Burak Cin'e gitmesi icin karsi cikacakmis Fatih Terim. Sanane lan, bide ilk bana sormasi lazim demis.
Galatasarayin en olumlu islerden biriydi Buraki satmak

fatih terim antrenmanda söyle bir 11 denemis :D :D Volkan - ismail - semih -ahmet calik - sener - hakan balta- selcuk- hakan calhanoglu-oguzhan- emre mor - cenk...

o değilde olayı araştırırken burağın çin'de 6 milyon euro maaş aldığını öğrendim. bizde de kazandıklarını sayarsak kral harbiden kral olmuş

Son düzenleme:
milli takımda yabancı oyunculara haksızlık yapılıyor , yabancı oyuncular dışlanıyor.

işte bunlar hep yabancı sınırının kaldırılmasının etkileri

Terim yarından tez yok tüm bu haysiyetsizleri Çek maçında 11'den kesmeli ve sonrada ilelebet milli takım kapıları kapanmalı.

Not: Milli maç için para lan ve hatta para beklentisinde olan ne kadar futbolcu kılıklı zibidi varsa hepsinin de aruna kone.

Boldladığım yerler çelişkili olmuş doğrusu.
Selçuk için attığı golden bahsetmiyorum. Konuları karıştırdın. Maç bittikten sonraki enstantaneler yani Kazakistan-Letonya maçı sonucu belli olduğu zaman... Arda oturdu çocuk gibi ağladı, çıktı bütün stada 3lü çektirdi. Ne var bunda? Selçuk'un hayatında böyle bişey yapmışlığı var mı?

Okuduğum haberde geçen şahısların hiçbirinin şanlı Galatasaray kulübünün kapısının önünden dahi geçmemesi dileğiyle, umarım eldeki selçuk'tan da kurtularak tek tek temizleriz bunları

Okuduğum haberde geçen şahısların hiçbirinin şanlı Galatasaray kulübünün kapısının önünden dahi geçmemesi dileğiyle, umarım eldeki selçuk'tan da kurtularak tek tek temizleriz bunları

kurtulsan ne olacakki eldeki malzeme bu türk mantalitesi bu yani bunlardan 70 milyon tane var bu ülkede napıcan agha alt yapılara sadece teknik taktik fizik değil zihinsel koçluk yapıcak adamlarda getirirmeli bu zihniyet değişmez yoksa

kurtulsan ne olacakki eldeki malzeme bu türk mantalitesi bu yani bunlardan 70 milyon tane var bu ülkede napıcan agha alt yapılara sadece teknik taktik fizik değil zihinsel koçluk yapıcak adamlarda getirirmeli bu zihniyet değişmez yoksa
Komple ülke zihniyeti değişmeli zaten katılıyorum, bu gibi adamlar bol bol cukkalayacak bu gidişle. Sonuç ve başarı ise asla gelmeyecek

Geçen Arda'nın CNN Türk'teki bir videosunu izledim. Arkadaşları, hocaları falan konuşuyor. Bizim Selçuk da konuştu."Arda ile aynı dönem transfer olduk Manisa'ya. Ben 20, Arda 18 yaşındaydı. Ersun hoca benim eve çıkmamı Arda'yı da yanıma almamı söyledi. Ben, Zafer Şakar ile eve çıktım. Sonradan Arda'yı da aldık yanıma. Benim bir arabam vardı. Tesite herkes benim arabamı kullanıyordu. Arda da araba kullanmayı benim arabamda öğrenmişti. Çok iyi ortamımız vardı o dönem." falan dedi. Gerçekten de ok genç ve sağlam kadroları vardı o dönem. Başlarında da Ersun Yanal.

O dönemden bir foto :)

Sinan Kaloğlu, Hakan Balta, Arda Turan, Caner Erkin, Selçuk İnan, Ufuk Ceylan, Bülent Ataman, Ümit Bozkurt, Güven Varol, Holosko, Zelenka falan :)

WY7DJ4.png

Selcukta aslan yelesi gibi saç varmış o zaman
Kafada saç kalmadı yakında perukla cikacak

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yanlış hatırlamıyorsam Ekin 2007'de Manisaspor-Galatasaray maçı. Eylül 2007 de olabilir. Maçtaydım yine. Hakan Balta o maçta sol bek ya da sol açık oynuyordu. Kalli'nin önünden sürekli yardırıyordu falan :) Ben de kapalı alt vip tribündeydim. Sahaya baya yakındım. Kalli'nin üzerinde siyah kot pantalon, siyah yakallı tişört vardı. O kdar net hatırlıyorum yani. Gerçi Kalli ile bizim grubun arasında söz diyaloğu olmuştu, el kol hareketleri falan da neyse girmeyeyim o konuya :) Maçtan sonra Kalli'nin yanında o dönemin idari menajeri ve Hakan Balta ile çıkış tüneline girdiğini gördüm. Maçtan sonra foto falan çektirdim işte. Hakan Şükür, Arda, Lincoln ile falan. Sonra eve geçtim. Hakan Balta'yı aldığımızı öğrendim. Hatta bir foto vardı Kalli ile Balta'nın. Stadın kantininde çekilen :) Ondan sonra aldık hemen zaten. İyi performans göstermişti o sezon Balta bizde. Ali Sami Yen'de Oftaş'a sağ ayağıyla yaradana sığınarak attığı golü, kaleci Recep'in şaşkın bakışını ve tribündeki hamile eşine koşuşunu unutamam.
Eee sonra noolduu?

-- not: biri mısır yiyen mj gifi koyabilir mi? Teldeyim malum

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BeyaZ futbol kaos özel yapsınlar bari kuru kuru gaZete haberleri tam sarmadı

D5803 cihazımdan gönderildi

1- Milli meselede halen daha para güdülüyor. Paragöz oyuncular ile milli takımlar bazında hicbir basarı elde edemeyiz.
2- Terim'in tüm imaj gitti. Bu dakikadan sonra gelmesini bende istemiyorum.
3- Arda bir gün geri gelirse onuda istemiyorum.

İzlanda-Macaristan-Arnavut-Avusturya kökenli mütevazi topculardan takım kuralım anasını satim. Adamlar yürekten oynuyor.

Sinem gerdeğe girdi acısı ardaya girdi.

Diğer konu prim ise futbolcuların en doğal hakkı!!!! neden mi ''ELEMAN'' aylık 900bin Tl alacak, dün antrenmana bile çıkmamış(haram para), benim mümin futbolcu kardeşiminde primini sorgulamaya hakkı vardır..!!!!!

Üst Alt