Haber - Mourinho, Fenerbahçe'den Bir Kamyon Dolusu Para ve Dünyaca Ünlü Golcünün Alınmasını İstedi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Mourinho, Fenerbahçe'den Bir Kamyon Dolusu Para ve Dünyaca Ünlü Golcünün Alınmasını İstedi

Tazminatsız ayrılmadığı kulüp yok harbiden bir baktım da, ilk seneden sonra tazminata doğru evrilen bir kariyeri var.

Lukaku bu sezon çok iyi işler yapıyor.

Daha dün izledim hiç öyle bitik falan değildi

Romanın hücumda çoğalmasını sağlayan yegane herif.

Mourinhoyu getiremezler, aynı şey Conte için de geçerli

Euroda başarı olmazsa montellaya giderler tahminim

Lukaku bu sezon çok iyi işler yapıyor.

Daha dün izledim hiç öyle bitik falan değildi

Romanın hücumda çoğalmasını sağlayan yegane herif.

Mourinhoyu getiremezler, aynı şey Conte için de geçerli

Euroda başarı olmazsa montellaya giderler tahminim
Lukaku'yu zaten tapusuyla almak zor, belki kiralik o da oyuncuyu ikna edebilirlerse.

Mou sence ne yapacak seneye?

Lukaku'yu zaten tapusuyla almak zor, belki kiralik o da oyuncuyu ikna edebilirlerse.

Mou sence ne yapacak seneye?

Emekli olmayı düşünmüyor hoca, en yakın tarih olarak 2035'i vermiş haber doğruysa ;D

Turnuva sonrası Milli Takım ihtimali olabilir sanki knk. Bence bu defa kabul etmeli. Real ve Roma dönemlerinde teklif gitmiş diye okumuştum. Konforlu alan tam hocaya göre. üst seviye bi kadro da olacak elinde.

Sen ne düşünüyorsun?

Emekli olmayı düşünmüyor hoca, en yakın tarih olarak 2035'i vermiş haber doğruysa ;D

Turnuva sonrası Milli Takım ihtimali olabilir sanki knk. Bence bu defa kabul etmeli. Real ve Roma dönemlerinde teklif gitmiş diye okumuştum. Konforlu alan tam hocaya göre. üst seviye bi kadro da olacak elinde.

Sen ne düşünüyorsun?
Bence de artik Milli takim donemine gecmeli, hem kafasi daha rahat olur hemde bir degisiklik olur. Zaten bu saatten sonra elit takimlardan teklif alamaz.

Dünyayı getirseler de koyup koyup bertaraf ediyoruz

Seneye de 40 tane transfer yapsınlar zaten yoksa tadı olmaz

Sırada ki kurban mourinho ise çok tatlı olur kariyerini söndürürüz

Önümüzdeki sene ne olacağını söyleyeyim de burda kalsın

Fener 93 puan almış sadece 1 kere yenilmiş ismaili gönderecek.

Yerine Mourinho veya öyle ünlü bir hoca getirecek. Hayvan gibi para harcayacak.

O adam da ismail kadar başarılı olamayacak. Atıyorum 10. Hafta bitecek hemen dönecekler bu sene 10. Hafta ne puan alınmış ona bakılacak.

Millet diyecek ki bu kadar başarılı ismaili neden gönderdin

Lukaku'nun maasi su an 16,5+ milyon euro senelik. Sen bunun yarisini bile zor ödersin, ki, adam 30 yasinda piyasasi varken niye yarisina gelsin Türkiyeye? Saçma sapan haberlerle insanlari kandiriyorlarya

Mourinho'nun gelmesi hiçbir şey değiştirmez daha ismi geçmezken burada keşke fenere gelse diyordum bu tarz hocalar bizim ligde başarılı olması mümkün dahi değil sene sonu çok yüklü miktarda tazminatını alır.

Üst Alt