Moussa Dembélé Celtic'te! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Moussa Dembélé Celtic'te!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne bekliyorduk ki? Pazardan don alamayacak adamların eline vermişiz kulübü, vizyonlu (sıktı ama) transferler bekliyoruz, don alamazlar don.

CmDWUH8WgAA7DFy.jpg

celtic beleşe moussa dembeleyi alıyor yıllık belki 500 bin € verecekler bizim yönetim 4,5 milyon €'ya serdar asizi alıyor yıllığı 2 milyon € maaşa..

Gesendet von iPhone 6 mit Tapatalk

Celtic e bile oyuncu kaptiriyoruz masallah.

kaptırmak kelimesinin kullanılması için oyuncuyla görüşmen istemen lazım ...
sanal ortamda yazılıp çizildi ama yönetim böyle bir hamleyi düşünmedi bile. düşünemez de .
zaten teklif de edilseydi gelmezdi. kabul edelim avrupada olmayan maddi krizdeki kulube kolay kolay adam getiremezsin.

edit : serdar azize verilen ve bonservis konu dışıdır zira ordan birileri hırsızlık yaptı yine ..dembele'den komisyon alamazlardı

Son düzenleme:
Ne bekliyor dunuz ki zaten. Yurt disindan bedava oyuncu alip da ne yapacagiz, transferler yurt icinde olmali. Para ülkede kalmali, yerli mali yurdum mali herkes bunu kullanmali.

Tabi bir de yurt icinde komisyonun babasi dönüyor. Donk'a 2,5 Serdar'a 4,5 vermenin hic bir mantikli aciklamasi yok, birilerinin cepleri doldu yine. Kimin cebine bir kurus bile girdiyse haram zikkim olsun bogazlarinda kalsin serefsizlerin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt