Necati Ateş: "Hayatın boyunca göremeyeceğin bir şeyi stadınızda yaşadım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Necati Ateş: "Hayatın boyunca göremeyeceğin bir şeyi stadınızda yaşadım"

5056037.jpg

Galatasaray'ın eski futbolcusu Necati Ateş, Fenerbahçeli bir taraftarla sosyal medyada atışma yaşadı. Sarı-kırmızılı takımın futbol akademisinde antrenörlük yapan Ateş, "Kadıköy'de galibiyet gördün mü?" sorusuna cevap verdi.

"HAYATIN BOYUNCA GÖREMEYECEĞİN ŞEYİ STADINIZDA YAŞADIM"

Kadıköy'de kaldırılan şampiyonluk kupasına atıfta bulunan Necati Ateş, "Görmedim ama senin hayatın boyunca göremeyeceğin bir şeyi stadınızda yaşadım" karışılığını verdi. Verilen bu cevap sosyal medyada büyük etkileşim alırken, sarı-kırmızılı taraftarlar "Derbi öncesi ilk golü Necati attı" şeklinde yorumlarda bulundu.

199

Fener bizim sahamızda kupa kaldirsa o görseli stadın girişine asardi sanırım.

Cidden gerek sosyal medya da gerek futbol sohbetlerinde bu sahalarinda kupa kaldırmak için muazzam bir olay pek fazla dile getirilmiyor.
Getirenler de kaya Çilingiroğlu Erman. Toroğlu gibi adamlar.

Necatinin bu kapağı harika olmuş
Unutturmamak lazım.

şaka maka fener stadında 1 tsyd 1 federasyon kupası bir de süper lig kupası kaldırdık

2009da uefayı da alabilirdik hamburg faziası olmasa osman ağabeyin de dediği gibi vay be

Galatasaray hiçbir zaman ucuz tartışmaların içinde olmamıştır. Ancak bu şekilde yeri geldiğinde, rakip saçmaladığı zaman konusu edilir. Kadıköy'de kupa kaldırmayı ezik ezik dillendirmenin anlamı yok. Onların çok üstünde olduğumuz daha önemli somut başarılar var.

1 UEFA Süper Kupa

1 UEFA Kupası

20 Lig Kupası

5 Süper Kupa

17 Türkiye Kupası

ve daha sayısız onlarca kupa. Her turnuvada öndeyiz. Artık düzenlenmeyen turnuvalarda da öndeyiz.

Şerefsizler stadın ışığını kısınca düzgün foto alınamamıştı. Federasyon ona bile çözüm bulamadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt