Neslihan Darnel'e İlan-ı Aşk - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Neslihan Darnel'e İlan-ı Aşk

Cevap: Neslihan Darnel'e İlan-ı Aşk

ula evli barklı çocuklu kadın neler tartışıyosunuz yok nazı var yok gözleri güzel yakışıyor mu bilader konu kilit lütfen türk kızı olmasa neyse buna mahallendeki arkadaşının bacısına yan gözle bakmak gibi bişey Galatasaray taraftarına yakışmaz

ula evli barklı çocuklu kadın neler tartışıyosunuz yok nazı var yok gözleri güzel yakışıyor mu bilader konu kilit lütfen türk kızı olmasa neyse buna mahallendeki arkadaşının bacısına yan gözle bakmak gibi bişey Galatasaray taraftarına yakışmaz

abartma kardes sanki seks fantazisi yaptik.. :D

Naz Aydemir varken mi? :(

naz dan alamıyorum gözlerimi ben de :D

Naz Aydemir der susarım...:ka21:

yorumlar ilginc.. bazi mevzulari acikliga kavusturalim:

1- adam ilan-i ask etmemis, "celebrity crush" demis.. siz ne bileyim adriana lima ve scarlett johansson'u begenmiyor musunuz? onun gibi bi sey ifade etmis.. begendiginiz unlu kadinlarin kocalari da gelsin gitari size hediye etsin o zaman..

2- neslihan guzel falan degil, saha disinda hele lanet, voleybol sahasinda Turkiye icin oynayinca insanin kani isiniyor hepsi o.. ozellikle gulmezse daha cok memnun oluruz :)

3- Turk bayan milli takiminda inanilmaz guzel kizlar falan yok fakat illaki birini soyleyeceksek Naz Aydemir'i tek gecerim..

Naz Aydemir üzerine yoktur :p

neresi güzel şu fenerlinin?

Kazulet gibi aga :S Yüzü güzel de kazulet yani.

Öyle bir güzellik yok abi.

Naz'ı kastettiler sanırım

Birakin ya NAZ AYDEMIR bildigin cirkin..

NILAY OZDEMIR guzel bak.. Twitterde/Instagramda takip bile ediyorum..

hepinizinm ismini yazdim olm, aldiracam hepnizi evinizden , bakin gorun.

Kusura bakmada bu mantalite yuzunden millet carla geziyo.. Konusuyoruz medeni sekilde.. Yuz guzelliginden bahsediyoruz.. Ne kadar iri gogusleri var guzel gotu var uada soyle gideri var demiyoruz.. Guzel hos bi kiz diyoruz Neslihan icin.. Nilay Ozdemiride buna ekleye bilirim bunda ne var..

kadın milli voleybolcularımızdan güzel diye bahsedeceksek bence (her ne kadar fenerli olsa da) eda erdem birinci gelir

eda_erdem1.jpg

Neslihanin cekiciligine eyvallah..

ama bu kizi tek gecerim..

nilay-ozdemir.jpg

344547220nilaybenlidis.jpg

Guluse bak, Kedi canini senin..

Kusura bakmada bu mantalite yuzunden millet carla geziyo.. Konusuyoruz medeni sekilde.. Yuz guzelliginden bahsediyoruz.. Ne kadar iri gogusleri var guzel gotu var uada soyle gideri var demiyoruz.. Guzel hos bi kiz diyoruz Neslihan icin.. Nilay Ozdemiride buna ekleye bilirim bunda ne var..

arkadaş ben o anlamda söylemedim hoşunuza gitmeyecek bir şeyi başkasına yapmamalıyız anlamında söyledim yok bide oldu olacak orası burası için yorum yapsaydınız neyse fazla uzatmaya gerek yok

Üst Alt