GSC Haber - Okan Buruk: "Kafamızda yaşadığımız oyunu umarım sahaya aktarırız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Kafamızda yaşadığımız oyunu umarım sahaya aktarırız"

Beşiktaş, Süper Lig'in 32. haftasında Galatasaray'ı konuk edecek. Maç öncesi Okan Buruk açıklamalarda bulundu..

Okan Buruk:

"Çok önemli bir karşılaşma, günlerdir bunun heyecanı üzerimizde. İki takım da formda ve iyi durumda. İki takım da kazanmak için sahaya çıkacak. Bizim taraftarımız olmasa da bu tür ambiyanslar bizim gibi takımları motive eder."

"Beşiktaş baskıyla başlayacak. Maçın başı bizim için çok önemli. İyi bir futbol oynayıp kazanmak istiyoruz. Kafamızda yaşadığımız oyunu umarım sahaya aktarırız."

"Daha önceki maçlara bakarak insanlar Barış tercihi üzerinde durdu. Rashica çok formda. Ön tarafta çok uyumlu ve üretkeniz. Türk sayımıza baktığımızda en doğru tercihin Adekugbe olduğunu düşündük."

"Oyunun devamında diğer oyuncularımızı da kullanmayı deneyeceğiz. Hepsi istekli, hepsi hazır. Bu forma için en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Ben başlayan 11 kadar dışardaki oyuncularıma da güveniyorum."

Hocam başı kesik tavuk gibi saldirmadigimiz sürece sana güveniyorum. İnşallah bu durumda oyuncuları uyarmissindir. Geri düşsek bile sakin sakin oyun planini uygulasinlar sonuç gelir

Hikaye anlatmis, bu mac boyle bitmez..korkakça oynuyoruz..tehdit edemiyoruz..malesef okan hoca sinifta kaldi benim gozumde

Üst Alt