orhan uluca - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

orhan uluca

52 bin kişilik statta 42 bin kombine satmak saçmalık bence zaten.
En fazla 30 bin olmalıydı bu sayı. Sadece 2-3 maça gelen kombine üyeleri var. Çoğu zaten biletlerini satıp para kazanma derdindeler.

maç boyunca baya yüksek sesle destek sağladılar bence taraftar. taraftarın desteği sahaya yansıdı oyuncularda üstlerine düşeni yaptılar. 70dk susmadan tezahurat ciddi efor ister. taraftarlardan sağlık testi istensin bu ne kardesim

izlemedim ama her dediğime imza atarım. her dediği doğru değil ama galatasaray'ın iyiliği için. zati hatalı olduğu şeyi de söyleyebilecek delikanlı bir cimbomblu. böyle adamlardan kulüp bünyesinde de faydalanılmalı.

Bizim yerli oyuncuların ne kadar sıradan olduğunu ortaya koymuş. Bizde zannedilenin aksini bir yerli hayranlığı var.

bence izlediğim en kötü orhan uluca yayını

çoğu eleştirisine katılmıyorum
Abdülkerim eleştirisine katılmadım. Stoper Musiala' yı tutamayabilir; hocanın farklı bir şey denemesi gerekirdi; aklıma direkt Kaan-Musiala eşleşmesi geldi mesela. Ona göre kurguyu değiştirebilirdi. Diğer konularda katılmadığım bir şey yok pek. Hele Tete konusunda % 100 haklı. Şu maçta nasıl beğenilir, aklım almıyor...

Üst Alt