Petrol Ofisi Sosyal Lig Fantezi Futbol | Lige Giriş Bilgileri İlk Mesajda - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Petrol Ofisi Sosyal Lig Fantezi Futbol | Lige Giriş Bilgileri İlk Mesajda

Sonra oynaninca da vermiyor demi?

Neyse Marafona'nin yedegi Okan Kocuk'tu. Ordan puan gelecek. Ozan Tufan orta saha yedegiydi Davidson yerine puan gelir ondan da. Defansta yedege param yetmedi 2 Alanyali var ordan 0 cekecem o zaman

Gelmiyor diye biliyorum. Gelmemesi de dhaa mantikli zaten allah bilir ne zaman oynanacak o maclar.

Yedekte herif tutmak ise yariyor baya da para kalmiyor ben de yav. 78m butce var ucuk herifler almamama ragmen en fazla 2yedek alabiliyorum senin gibi

Geçen sene kaptanları tuttururdum kadrodan patlardık bu sefer kadroyu tutturuyoruz kaptanlardan yatıyoruz. Haftalardır Gradel'i alıyorum skor yapmıyor bu hafta almadım skor yapmış şansıma tüküreyim.

Adım adım yükselişimiz devam ediyor. 8. Haftada en yüksek puanı toplayan ekip olduk. Bir hafta kadro kurmamamıza rağmen 12. Sıraya yerleştik. Mayıslar bizimdir.
Screenshot_20201109-115549_PO%20Sosyal%20Lig.jpgScreenshot_20201109-115447_PO%20Sosyal%20Lig.jpg

Üst Alt