Petrol Ofisi Sosyal Lig Fantezi Futbol | Lige Giriş Bilgileri İlk Mesajda - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Petrol Ofisi Sosyal Lig Fantezi Futbol | Lige Giriş Bilgileri İlk Mesajda

Ekli dosyayı görüntüle 94931

Kadromuzu kurduk bakalım bu hafta. Beşiktaş maçının ertelenme ihtimaline karşılık Mensah ve Larin'i çıkardım Bakasetas ve Skoda'yı ekledim. 2m bütçe artmıştı fakat Serkan'ın yerine 4m bütçeye kafa yatan bir defans oyuncusu bulamadım.

Bu hafta Alanyaspor ve Fenerbahçe kesin kazanır gözüyle baktığım için bu iki takımdan 7 oyuncu aldım.
ertelenince puanlar salı açıklanmıyor ertelenen maç oynanınca açıklanıyor

ertelenince puanlar salı açıklanmıyor ertelenen maç oynanınca açıklanıyor

Biliyorum renktaş fakat geçen sene hatırlarsanız göztepe-rize ve trabzon-malatyaspor maçları ertelenmişti. Ben, Beto cezalı olduğu için Göztepe'nin yedek kalecisi Göktuğ'u almıştım. Maç ertelenince Beto cezasını başka maçta çekti ve ertelenen maçta oynadı ben Göktuğ'dan 0 puan aldım. Yine Serdar Gürler kadromdaydı fakat ertelenen maçın tarihinde uzun bir sakatlık sürecine girmişti o maç oynayamamıştı.

Yine aynı şekilde Nwaekeme (Sörlöth da olabilir tam hatırlamıyorum) takım kaptanımdı. Maç ertelendi ve ertelenen maçın oynanacağı tarihten bir önceki hafta Nwaekeme cezalı duruma düşmüş ve yine oynayamamıştı. Ben 2 oyuncudan olmuştum eğer maçlar ertelenmeseydi hem Göktuğ hem Nwaekeme oynayacaktı.

Ben şimdi Mensah ve Larin'i almış olsam ve onlar maçın ertelendiği tarihte cezalı ya da sakat olabilir. Bu riske girmek istemedim bu yüzden .

Nazım'ı alan oldu mu?
Fenerbahçe, Nazım Sangare için Antalyaspor ile prensip anlaşma sağladı.
Antalyaspor, Beşiktaş’tan da teklif alan ve kafası karışık olan Nazım Sangare’yi kadro dışı bıraktı. (TransferWeb)

IMG_4819.JPG

İlk hafta hayal kırıklığıydı , iyi başladık Kaptanı kimi yapacağımı bilemedim asist yapması muhtemel Caner’i yaptım.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Üst Alt