Pro Evolution Soccer 2016 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2016

Anladim guncelleyeyim o zaman oyunda orta sahada falan kasiyor oyuna giris kisminda gol sevinclerinde frikik kullanimlarinda kaleci vuruslarinda falan kasmiyor defans kismina gelince oyun biraz kendine geliyor ama orta sahada kasiyor oyuncular yavas hareket ediyor.Bizim arkadas vardi ondan evine gidip yukleyeyim.

Kartının tam modeli neydi

Yasin daha önce de dedik iste, ekran karti yeni oyunlar icin yetersiz kardesim.

Bunun 2 gb si ile alakasi yok. Yeni bir tane al, en az 4 gb.

Eğer yeni ekran kartı alacaksan yada sistem toplayacaksan yardımcı olurum kardeşim. He yeni oyunları oynamıyorum diyosan da gerek yok toplamana.

Yahu ne alcam pes 2015 i sorunsuz kaldiran 16 yi hayli hayli kaldirmasi lazim yahu birde ozelliklerde ekran kartini iyi dememesi lazim o durumda.

Pes 15 den biraz daha iyi duruyor bu oyun.Çok fazla oynamadım pes 15 i gerçi grafik açısından ne kadar fark var tam bilmiyorum.Mesele 2 gb olması degil.Bitinden çekirdek hızından bellek hızına kadar hepsinin önemi arttı artık oyunlarda 2 yada 4 olması pek birşey ifade etmiyor.Ama yinede güncellemeleri yap bir dene istedigin gibi oynatırsa senden rahatı yok :)

Pes 15 den biraz daha iyi duruyor bu oyun.Çok fazla oynamadım pes 15 i gerçi grafik açısından ne kadar fark var tam bilmiyorum.Mesele 2 gb olması degil.Bitinden çekirdek hızından bellek hızına kadar hepsinin önemi arttı artık oyunlarda 2 yada 4 olması pek birşey ifade etmiyor.Ama yinede güncellemeleri yap bir dene istedigin gibi oynatırsa senden rahatı yok :)

Pes 15 sanki 16 ya gore daha gercekci geldi grafik olarak oynanis tarzlari falan degismis.Grafikleri birebir ayni neredeyse fark yok gibi.

amatörde 10 gol atıyosun orta sevıyede zar zor 1 gol atıyosun diger sevıyenelere degenmıyorum bile bide kaleciler cok hareketsiz her topu yiyorlar

Oyun kolay tabiiki yahu bu şekilde eleştirmek yanlış. Tabii bazen ne yaparsan yap yiyorsun golü.

Fifa'yı simulasyon Pes'i ise oyun olarak değerlendirmek lazım, kim neyi istiyorsa onu oynasın.

Üst Alt