Rezan Epözdemir - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sevmediğim bir isim Tv'de Tanju Özcan ile bir tartismasina denk gelmiştim aşırı itici ve saygısız bir adam.

Bu adam bu forumda neden bu kadar sevilmiyor?

Burak Elmas yönetimi canım cicimcilik oynarken haklı mücadelemizi sürdüren nadir adamlardan biriydi. Tahkimle mücadelesi ve Bjk maçı sonrası açıklamaları hala hafızamızda. İş şovmenlikse tırnaklarıyla kazıyıp buralara gelen bir avukatın bu şekilde davranmaması imkansız zaten

Bu adam bu forumda neden bu kadar sevilmiyor?

Burak Elmas yönetimi canım cicimcilik oynarken haklı mücadelemizi sürdüren nadir adamlardan biriydi. Tahkimle mücadelesi ve Bjk maçı sonrası açıklamaları hala hafızamızda. İş şovmenlikse tırnaklarıyla kazıyıp buralara gelen bir avukatın bu şekilde davranmaması imkansız zaten
Emenike'nin avukatı
7-0 yenilen kadın takımını kurmuş

O maçın oynanması fikri bundan mı çıkmış

Emenike'nin avukatı olmasında bir beis görmüyorum açıkçası
Fikir kimin bilmiyorum ama dandik kadro kuran herife güvenemem.

Emenike'nin avukatı olması ciddi sorun. Fbnin şikeci olmadığını düşünen biriyle işimiz olmamalı.

Kendi aday olmaya cesaret edemeyip Süheyl ve Aysal'lı ucube uyumsuz bir yönetim kurması da bir eksi.

Ilk konu avukatlik, profesyonel is. Kendi bilir kaldi ki Avukatlik mesleginde etik geregi oldukca sIk gorulen bir durum.

Kadin takimi bu sene sampiyon oldu. O maci ozellikle ayarlamadiysa, takimi kurmus olmasindaki problem nedir (bilgiyi dogru kabul ediyorum) ? Gayet de guzel bir girisim bu.
Kurduğu takımın şu ankiyle alakası yok. 21-22'deki kadroyu kurmuş.

Kimin avukatlığını yapmak istiyorsa onu yapar ama herifi sevmek zorunda değiliz

Kurduğu takımın şu ankiyle alakası yok. 21-22'deki kadroyu kurmuş.

Kimin avukatlığını yapmak istiyorsa onu yapar ama herifi sevmek zorunda değiliz

Son dedigine sonuna kadar katiliyorum. Sadece sunu sorguladim, X'in avukati olmasindaki problem. Alti ustu futbolcu kaldi ki Avukat adam yani profesyonel durum. En son sorgulanacak yer. Kurdugu takim diyorsun, kurmus iste. Kurmasa, bu sezon sampiyon olamayacaktik. Bu arada bende oyle aman aman sevmiyorum. Birsey yazmissin, cevaben ekledim. Bir zorunlulukta vurgulamadim.

Son dedigine sonuna kadar katiliyorum. Sadece sunu sorguladim, X'in avukati olmasindaki problem. Alti ustu futbolcu kaldi ki Avukat adam yani profesyonel durum. En son sorgulanacak yer. Kurdugu takim diyorsun, kurmus iste. Kurmasa, bu sezon sampiyon olamayacaktik. Bu arada bende oyle aman aman sevmiyorum. Birsey yazmissin, cevaben ekledim. Bir zorunlulukta vurgulamadim.
O takım her türlü kurulacaktı zaten. Ben aldırdığı oyunculardan bahsediyorum

Sende gurbetçililk var mıydı?

Kafasından yada cebinden kurmadı ki o takımı zaten kurulacaktı. Nasıl voleybol, basketten sorumlu yönetici var bu da kadın futbol takımından sorumluydu ve çok kötü bir takım yaptı o takımdan sorumlu yönetici olduğu için dostluk maçından falanda o sorumludur doğal olarak.

O takım her türlü kurulacaktı zaten. Ben aldırdığı oyunculardan bahsediyorum

Sende gurbetçililk var mıydı?

Muneccim misin Ugur ? Adam kurmus iste, kalitesini sorgulayaladim da "neden kurdun be" der gibi girmissin. Bu arada, adami savunmuyorum umurumda da degil. Aldirdigi oyunculardan bahsediyorum demissin ancak takimi kurdu dersen, yeni kurulmus bir takim olarak (ilk kez hatta) farkli anlam ortaya cikar, pekala.

Gurbetci degilim, sende var mi ?

Üst Alt