Rusya 2018 Dünya Kupası Takip Başlığı - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu sabah ozel islerim sebebiyle hirvatistana geldim , hepsi gururla damali formalari ile dolaniyordu , kimisi elinde ise gidilen cantalarla (bondvari) idi , demek ki buralara ulastiginda en buyuk kazanimin sportiften ote toplumsal oluyor

Orada da farkli takimlar var , ama kavga dovus yok , ayni amaca yurume var

Bu da ancak bir sekilde turnuvalara gitmekle mumkun

Mobil pres, topun arkasına geçmek, futbol bu, valla...Trt ulus binasını babası yaptığı için istediği zaman yorumculuk yapıyordu kimse de ses çıkarmıyordu nasılsa para almıyor diye...Ayrıca tab gıda'nın sahipleriydi yani o yediğiniz sbarrolar, popeyeslar, burger kingler reise gitti yıllarca lakin esas işleri inşaatçılık öyle laz müteahhit değiller köklüler ve türkiyeye ytongu getiren adam yani sırtınızı dayadığınız duvar da reisin...Hürmetler...KORKUNÇ BİR ŞEY!!!

Mustafa Doğan: "Almanya çok değişti. Benim dönemimde ırkçı partiler neredeyse yok gibiyken bugün parlamentoya girdiler."

Mustafa Doğan: "Mesut Özil'i hedef tahtasına oturttular. Önceki 2 turnuvada 10 gol atan Thomas Müller, bu Dünya Kupası'nda doğru düzgün şut bile atamadı. Ama kimse Müller'i konuşmuyor. Mats Hummels'i konuşmuyor. Hepsinin işine geldi bu durum."

Çok haklı tepkiler

Mustafa Doğan: "Almanya çok değişti. Benim dönemimde ırkçı partiler neredeyse yok gibiyken bugün parlamentoya girdiler."

Mustafa Doğan: "Mesut Özil'i hedef tahtasına oturttular. Önceki 2 turnuvada 10 gol atan Thomas Müller, bu Dünya Kupası'nda doğru düzgün şut bile atamadı. Ama kimse Müller'i konuşmuyor. Mats Hummels'i konuşmuyor. Hepsinin işine geldi bu durum."

Çok haklı tepkiler

Yaww kimse demiyor ki ulan Mesut nasil kotu oynarsin gocmen seniiii diye, oyle diyen net maldir ve sayica azdir zaten

Diyorlar ki sen kupa oncesi boyle bir is yaparak takim sinerjisini, kimyasini, odagini bozdun. Kenetlenemedik, hazirlik maclarinda taraftari boldun. Ne gerek vardi, boyle bir sey olacagini tahmin de mi edemedin?

Yaww kimse demiyor ki ulan Mesut nasil kotu oynarsin gocmen seniiii diye, oyle diyen net maldir ve sayica azdir zaten

Diyorlar ki sen kupa oncesi boyle bir is yaparak takim sinerjisini, kimyasini, odagini bozdun. Kenetlenemedik, hazirlik maclarinda taraftari boldun. Ne gerek vardi, boyle bir sey olacagini tahmin de mi edemedin?

Irkçı Almanları savunmaya gerek yok

Çok haklı tepkiler
Müller in nasıl biri olduğunu açıklamıştık :D

Müller in nasıl biri olduğunu açıklamıştık :D

kafasında bitirmiş futbolu yoksa dünyanın en iyi olduğunu biliyoruz yeni işe başlamış hatta

tumblr_ne79p1jufz1tl1cwso1_1280.png

Hayırdır Alman mısın ?

Kaldı ki yalan bir şeyde söylemiyorum Almanlar ırkçıdır,değil diyorsan tarihe bir göz atmanı tavsiye ederim

Ulan bu nasil is

Sana karsi kullanilan ne kadar fallacy varsa bu aksam hepsini benim ustume kusmaya mi karar verdin

Almanlar irkcidir onermesi irkci

Tarihinde irkcilik olmayan gelismis millet ise bulunmamaktadir

Geri donup yazdigimi okursan hangi durusun irkci oldugunu, hangi elestirinin ise hakli oldugunu goreceksin

Ulan bu nasil is

Sana karsi kullanilan ne kadar fallacy varsa bu aksam hepsini benim ustume kusmaya mi karar verdin

Almanlar irkcidir onermesi irkci

Tarihinde irkcilik olmayan gelismis millet ise bulunmamaktadir

Geri donup yazdigimi okursan hangi durusun irkci oldugunu, hangi elestirinin ise hakli oldugunu goreceksin

Başarısızlığı bir oyuncuya yıkmak doğru değil

M.Doğan'ın açıklamaları bu yüzden değerli

Başarısızlığı bir oyuncuya yıkmak doğru değil

M.Doğan'ın açıklamaları bu yüzden değerli

Bana basarisizligi Mesut'un ustune yikanlari isaret et; payi var demek baska hepsi onun sucudur demek baska

Ayrica Dogan'a gore Mesut kotu oynadigi icin elestiriliyor, ben de diyorum ki alakasi bile yok

Mesut kotu oynadigi icin elestiriliyordur diyen ayak yapiyordur, neden elestirildigi gun gibi ortada

Bana basarisizligi Mesut'un ustune yikanlari isaret et; payi var demek baska hepsi onun sucudur demek baska

Ayrica Dogan'a gore Mesut kotu oynadigi icin elestiriliyor, ben de diyorum ki alakasi bile yok

Mesut kotu oynadigi icin elestiriliyordur diyen ayak yapiyordur, neden elestirildigi gun gibi ortada

Tamam doğru diyorsun o bir sebep ama adamların neden tepki verdiği de bariz

R.Tayyip yerine herhangi başka biriyle foto çekilse bu kadar gündem ve tepki olmayacaktı bu kesin

@Aydın Aslan

Bunu en iyi hayali bir anekdotla anlatirim herhalde

Diyelim ki Suriyeli bir gocmen cok iyi bir futbolcu oldu, dunya devlerinden birinde forma giyiyor, dunya capinda bir futbolcu, yildiz da denebilecek bir adam ve Turk milli takiminda oynuyor

Suriye'nin lideri de diyelim bize irkci, pislik, kiskanc yaftalamasi yapiyor surekli. Ulkemizdeki Suriyeli gocmenleri kullanarak siyaset yapiyor. Ulkeler arasi iliskiyi gererek Suriye'deki oylarini pekistiriyor.

Hatta bu Suriyeli lider o kadar densiz ki yuzyillar once olmus seylerden bahsederek insanlarimizi, ulkemizi sucluyor. Ermenilerden vs. bahsediyor mesela.

Sonra da Dunya Kupasi oncesi bu Suriyeli gocmen futbolcu gidip bu Suriyeli liderle fotograf cekiliyor bir secim oncesi, forma imzaliyor, poz veriyor.

... ?

Tamam doğru diyorsun o bir sebep ama adamların neden tepki verdiği de bariz

R.Tayyip yerine herhangi başka biriyle foto çekilse bu kadar gündem ve tepki olmayacaktı bu kesin

O gun de basliga yazmistim ama kilidi vurdular dikkatlerden kacti

Dogru soru "Mesut'un yaptigi OK midir?" "Almanlar irkci midir?" degildi

Dogru soru "RTE disinda herhangi bir gecmis baskanla resim cekilse ne olurdu?" idir

@Aydın Aslan

Bunu en iyi hayali bir anekdotla anlatirim herhalde

Diyelim ki Suriyeli bir gocmen cok iyi bir futbolcu oldu, dunya devlerinden birinde forma giyiyor, dunya capinda bir futbolcu, yildiz da denebilecek bir adam ve Turk milli takiminda oynuyor

Suriye'nin lideri de diyelim bize irkci, pislik, kiskanc yaftalamasi yapiyor surekli. Ulkemizdeki Suriyeli gocmenleri kullanarak siyaset yapiyor. Ulkeler arasi iliskiyi gererek Suriye'deki oylarini pekistiriyor.

Hatta bu Suriyeli lider o kadar densiz ki yuzyillar once olmus seylerden bahsederek insanlarimizi, ulkemizi sucluyor. Ermenilerden vs. bahsediyor mesela.

Sonra da Dunya Kupasi oncesi bu Suriyeli gocmen futbolcu gidip bu Suriyeli liderle fotograf cekiliyor bir secim oncesi, forma imzaliyor, poz veriyor.

... ?

Dostum ben bu dediklerine karşı değilim zaten

Alman medyası tek suçluyu Mesut gibi lanse etmek istiyor,düşmanca yaklaştı

Eğer bu kadar zorlarına gittiyse takımdan göndereceklerdi problem burada,ee göndermedin o zaman destek çıkacaksın bu kadar basit

Bak Hırvatistan Kalinic gibi adamı turnuva devam ederken gönderdi ihtiyaç duyarım felan diye kıvırmadı hiç

Üst Alt