sadettin saran - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adam Kırıkkaleli, bir ara ajansspor vardı. onun sahibiydi. abdde okudu, medya ve radyo televizyon kanallarına çok meraklı. radyosu ve ajansspor adında spor sitesi vardı. sporx ile rekabet halindelerdi çok eskiden.

sonra televizyon işine girince iyice voleyi vurdu. ama aziz yıldırımı sürekli eleştirildiği için aziz bunu alavere ve dalaverelerle kulüp üyeliğinden attırdı. bu da dava açtı 10 yıl kadar uğraştı ve mahkemeyi kazandı. sonuç olarak haksız ve kurallara aykırı olarak ihraç edildiğine karar verildi.

azizin ve ali koçun muhalifi birisi, yani ikisini de eleştiren birisi. ikisine göre daha akılcı birisi. fenerin akılcı bir başkanı olmamalı (aziz ve aliye oranla :d) . bence aşırı bir risk teşkil etmese de ben istemezdim

Ali Koç sarani destekliyor , aziz y. Rakip çıkacak deniyor. Şikecilerin taraftarı sarani sevmiyormus ,3 temmuzda şike falan demiş saran.

Karizmanın öz evladı
1427015-30537107-2560-1440.jpg

o zaman fb başkanı bu olmamalı. gayet mantıklı bir adammış. fb'in aziz yıldırım-ali koç zihniyeti ile yani gs kompleksi ile yönetilmeye devam edilmesi gerekiyor.
Bu da başkan olunca değişir. Ali Koç başkan olmadan önceki açıklamaları ve sonraki zamanda açıklamaları ortada. Bunlarda başkan olunca taraftarı uyutmak için illa düşman belleme ve taraftarı ona yönlendirme işi oluyor.

Bu adam Kırıkkaleli, bir ara ajansspor vardı. onun sahibiydi. abdde okudu, medya ve radyo televizyon kanallarına çok meraklı. radyosu ve ajansspor adında spor sitesi vardı. sporx ile rekabet halindelerdi çok eskiden.

sonra televizyon işine girince iyice voleyi vurdu. ama aziz yıldırımı sürekli eleştirildiği için aziz bunu alavere ve dalaverelerle kulüp üyeliğinden attırdı. bu da dava açtı 10 yıl kadar uğraştı ve mahkemeyi kazandı. sonuç olarak haksız ve kurallara aykırı olarak ihraç edildiğine karar verildi.

azizin ve ali koçun muhalifi birisi, yani ikisini de eleştiren birisi. ikisine göre daha akılcı birisi. fenerin akılcı bir başkanı olmamalı (aziz ve aliye oranla :d) . bence aşırı bir risk teşkil etmese de ben istemezdim
Aziz Yıldırım'a düşman Ali Koç'a ise yalaka birisi Ali Koç'a muhalif değil aksine Ali Koç aday olursa aday olmam diyen birisi. Bu aday olursa muhtemelen Aziz Yıldırım bunun karşısına birini çıkaracaktır ama Ali Koç'un desteğiyle bu kazanacaktır.

Koç destek veriyor buna. 1 senedir de oy toplamak için alttan çalışmalar sürüyor. Genel kurul üyesi bir arkadaşım anlattı.

Bizim tekerlekli basketbol takımına saldıracak kadar aşağılık ve alçak bir insan müsveddesidir bu herif.

Ayrıca her daim zengin kucağında hoplamasını çok seven fb taraftarı ve kulübü için tam biçilmiş kaftan. Zengin ve paralı.

Abi bunlar ne zaman feda dicek hep zengin birileri geliyor?
Saranın her taratı zengin olsa ne olur yav. Ali gibi sınırsız soyisim ve banka gücü de yok ki havadan paradan para kazansın.
Bunun çapı da belli. 100 milyon cebinden harcasa önrünün geri kalanında o parayı toplayamaz.

Alinin de bırakacağını zannetmiyorum onun derdi şampiyonluk falan da değil soyadının hakkını vererek fenere çökmek.

Üst Alt