Şampiyonlar Ligi'nde Play-Off Eşleşmeleri Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Turnuvanın play-off turunda eşleşmeler şu şekilde:

Kızılyıldız (Sırbistan) - Salzburg (Avusturya)
BATE (Belarus) - PSV (Hollanda)
Young Boys (İsviçre) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)
Vidi (Macaristan) - AEK (Yunanistan)
Benfica (Portekiz) - PAOK (Yunanistan)
Ajax (Hollanda) - Dinamo Kiev (Ukrayna)

Kısa kısa görüşlerim;

-Kızılyıldız, Trnava'yı bile uzatmada geçebildi. Evinde belki zorlar ama Salzburg çok daha güçlü bir takım. Salzburg diyorum.
-BATE zaman zaman sürpriz yapıyor ama PSV tecrübesi ve kalitesiyle geçer.
-İlginç bir eşleşme. Young Boys geçen sene Basel'in hakimiyetini bitirdi ancak Zagreb aşırı formda. Her şey olabilir ama Zagreb diyorum.
-Videoton'un buraya gelmesi sürpriz oldu. Aek çok daha güçlü bir takım. Celtic gibi ekibi de elediler. Çok net AEK.
-Benfica'da Jonas'ın katılması önemli olacak. Paok kadro olarak Trabzon'dan bile kötü bu iş kadroya bakmıyor. Zorda olsa tecrübesiyle Benfica.
-Ajax müthiş bir hücum gücüne sahip. Kiev'de maddi problemler var. Klasik ama eski gücünden uzak. Favori Ajax.

PSV ve Benfica elenirse 2.216.000Euro daha fazla gelir gelecek.

Liverpool 2. Torbaya çıkar Benfica giderse bir de.

hayal görmeyin abi

ben kendimi sonunculuga hazirladim bile. üst torbalardan bir rus veya ukrayna takimi gelse de 3.olsak muazzam olur ama

Gerçekçi değilsin ki biz en kötü zamanımızda hamzalı dönemde az kaldı gruptan çıkıcaktık tolga malı benfica depte atsaydı boş kaleye iş biticekti.

Real, juveli gruptan çıktık 6 yabancılı kadromuzla hemde hoca değişmişti o sezon.

Prandellinin hezimeti hariç iyi kötü işler yapıyoruz 3 gruptan da kazık takım çıkacak değil ya birde cl'de akhisar depte ki gibi oyun bekleme herkes ekstra oynar.

Kızılyıldız (Sırbistan) - Salzburg (Avusturya)
MSX

BATE (Belarus) - PSV (Hollanda)
MSX

Young Boys (İsviçre) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)
MS1

Vidi (Macaristan) - AEK (Yunanistan)
MSX

Benfica (Portekiz) - PAOK (Yunanistan)
MS1

Ajax (Hollanda) - Dinamo Kiev (Ukrayna)
MS1

At Fav'a bekle

Gerçekçi değilsin ki biz en kötü zamanımızda hamzalı dönemde az kaldı gruptan çıkıcaktık tolga malı benfica depte atsaydı boş kaleye iş biticekti.

Real, juveli gruptan çıktık 6 yabancılı kadromuzla hemde hoca değişmişti o sezon.

Prandellinin hezimeti hariç iyi kötü işler yapıyoruz 3 gruptan da kazık takım çıkacak değil ya birde cl'de akhisar depte ki gibi oyun bekleme herkes ekstra oynar.

Yasin degil miydi o

Üst Alt