Sensodyne'nin Zararını Tecrübe Ettiniz mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sensodyne'nin Zararını Tecrübe Ettiniz mi?

Paradontax sevdalılarına saygı duyuyorum, sigara kullandığım dönemde kullanmışlığım var cidden diş etlerinde gözle görülür fark yaratıyor, kanama problemim vardı 1 haftada falan geçmişti. İpana-colgate-sensodyn sevdalılarıyla aynı kategoride değiller kesinlikle.

Bi sans daha vereyim bari abi 🤷‍♂️
Köpürmemesini falan salla, diğer macunlarda köpürmesini sağlayan maddenin adını unuttum da zararlı bir şeydi zaten köpürmesine gerek de yok. Benim arkadaşın eşi çocukluğundan beri ev yapımı diş macunu kullanıyor, hindistan cevizi ve 2-3 doğal bir şey daha katarak kendi yaptıkları doğal macunu kullanıyormuş bir de haftada iki üç defa karbonatlı tuzlu su gargara yapıyormuş ne çürük varmış ne de başka bir şey. İşin komiği kızın babası diş doktoru.

Bende bu olayı duyduktan sonra diğer katkı maddesiz markalara yöneldim, eskiden sanki normal diş macunu kullanılmazsa olmaz gibi bir algı vardı bende.

Gidin en ucuz macunu alın bunu herkes söylemez size havalı görünmek için.. Sadece hassasiyeti olanlara sensodyne veya diğer markaların sensitive ürünleri fayda sağlar..
Ben dedim, eyüp sabri kullanın dedim. Ama işte TMK gibiler kolonyacı falan diyip hakir gördü, hayır yani bu adam da 7 kuşak istanbullu zengin falan olsa bir nebze anlayacağım da.. Neyse.

Diş macunu kimyasal, çamaşır deterjanı kimyasal, bulaşık deterjanı kimyasal, yer temizleme bilmemneleri kimyasal, şampuan kimyasal, sıvı sabun kimyasal

Hijyen için her yere çamaşır suyu döken kadınlar
Herkes bağışıklık sistemini kuvvetlendiren ilaç vitamin cart curt peşinde

Kimyasalları azaltsak hem kendimizi hem doğayı kurtaracağız

zamanımızın en büyük bağımlılık sorunu sigara alkol tv net değil

Kimyasal

Üst Alt