Serdar Aziz mi? Semih Kaya mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz mi? Semih Kaya mı?

Serdar Aziz mi ? Semih Kaya mı ?

• Kullanılan toplam oy
    59
Form durumlarına göre şuan serdar aziz.Ama genel olarka ikisi de iyi değil.Bizim için uygun degil.Birçok Türk oyuncusunun aklı fikri paramı alırım yatarım da ne oldu serdar aziz elde patladı.İşin yoksa onu da yollamaya uğraş

Ujfalusi' den sonra Semih' in yanına yine çok tecrübeli, elit bir stoper alacaktık, gelişimine çok katkısı olurdu.

Semih de, Serdar da öyle büyük bir stoper olamayacaklar hiçbir zaman bence.

Hay semihin gelişimine sabri gibi olup çıkıyolar başımıza emrede aynı semihde ikisinide postalıyacan ki yeni gelicek gençlerde bunlardan örnek almasınlar.

Semih o kadar CL de oynamasina ragmen Serdar derim Semih o kadar buyuk takimlara karsi oynadi bir gram gelistirmedi kendisini o yuzden Serdar arada tecrube farkini unutmayalim lutfen.

Serdar fiziksel olarak daha iyi, Semih daha ayaklarına hakim. Serdar'ın tekniği artık gelişmez, ama Semih fiziksel olarak kendini geliştirebilir. Semih her türlü daha iyidir.

Player | Team | Football | Stats Comparison Tool | Squawka.com

Gecen sezon rakamlar ile Semih Kaya, Aurelian Chedjou, Hakan Balta ve Serdar Aziz....

Serdar ve Hakan icin Semih harcanirsa cok yazik olur. Semih´in tek sorunu, devamli yasadigi sakatliklardir, öyle cikip, pat diye 100% konsantre olmak kolay degil.

--------------------------------------------------------

Bu da simdiki sezon

Player | Team | Football | Stats Comparison Tool | Squawka.com

Semih´in performans düsüsü rakamlara yansiyor, Hakan asagi yukari ayni, Serdar Aziz ise bu sezon simdiye kadar inanilmaz oynamis. Bunlar tabi ilk maclar, daha 10-12 mac gererekecektir, ciddi alinabilecek bir rakam yakalayabilmek icin... Alves´de bozmamis, Chedjou da cok iyi bir baslangic yapmis.

Serdar Aziz´i tebrik etmek lazim... Umarim Semih toparlanir...

Sen futbol yorumlama.Genel olarak senin futbol yorumlarına bakıyorum ve çok saçma buluyorum.Sende hastalık gibi birşey var.Mükemmeliyeti arıyorsun sen.O tarz oyuncular zaten dünyada bir kaç tane var.Eğer bizim takımımızda Hazard,Marcelo falan olsa sen onları da yerden yere vurursun

Hakan ve Serdar ikilisi zaten, düşündüğün zaman kötü bir ikili gibi ama 3 maçta 0 gol yedik.6 gol attık , Ozan ve Selçuk diyeceğim ama bilemedim şimdi.

Ben hâlâ milli takımda Ömer Toprak-Hakan Balta ikilisinin denenmesinden yanayım. Ömer yanında tecrübeli biri olunca çok daha rahat oynayan bir stoper. Geçen sene Spahic ile çok uyumlu oynuyorlardı.

Bu ikiliyi denemekte fayda var, çünkü benim Serdar Azize güvenim çok düşük. Hatta benim için hâlâ bir kazma kendisi, fikrim aynı değişmedi. Semih o kadar kötü ki son 1-2 senede bu yüzden Serdar milletin gözüne birazcık topçu gibi geldi milli maçlarda.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

bize semih serdar filan degil bize uzun boylu lider bir stoper lazım

takımın boy ortalamasına bakın stoperler 184 civarında hava toplarını alamıyoruz

stoper tandeminde 1 oyuncu mutlaka uzun olmalı

büyük takımda oynamak başka serdar azize kafa tutucak trde forvet sayısı sınırlı 2 veya 3 ü gecmez onun için kıyaslama yapıcaksak büyük takımlara karşı nasıl oynuyor ona bakmak lazım yani bir cl de oynasın yada uefada ondan sonra anlarız anyayı konyayı semihe de gelince bizim takımın topçusu deil karakter olarak çok iyi biri olabilir ama çok kırılgan yapısı var pozisyon alma sıkıntısı agresif deil hava hakimiyeti yok vs daha bir çok yönü eksik

Semihin ilk akla gelen özelliği efendilik. Sorun da burada, bir stoperin ilk özelliği efendilik ise o adam stoper değildir.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

O degilde boyle sansin Allah belasini versin. Almaya en yakin oldugumuz 2 adam serdar ile niasseydi. Biri sow yapiyor digeri evladimiz semih denen top tepiciden 10 kat kaliteli. Enazindan yaraya tampon olurdu. Yazin guzel bir turnuva gecirirse avrupaya gecis yapar bizde semihin bizde patlayisini izleriz

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üzülerek söylüyorum şu andaki formu ile Serdar kat kat üstündedir Semih'in. 11-12 sezonunda ilk göze girmeye başladığı ve Servet'ten formayı kaptığı zamanlarda çıkarttığı bir Beşiktaş maçı var ki daha 20 yaşında olmasına rağmen o kadar muazzam bir futbol ortaya koymuştu ki aha dedik tamam bi 15 sene o bölgede rahatız bu çocuk geleceğimiz şimdiden böyle oynuyorsa tecrübe kazandığında kim bilir nasıl bir canavar olacak. İştee... İşte sonuç böyle olmadı hala da olmuyor maalesef. Kendisi oynadığı mevki itibariyle bu yaşta belki de dünya da en tecrübeli defans futbolcuları içerisindedir. Ama adam tecrübe kazandıkça sanki dibe doğru batıyor gerçekten anlamak imkansız. İlk yıllarında o yaşlarda deli cesareti mi artık bilinmez kendine daha fazla güveniyordu çok manyakça müdahaleleri vardı çoğunuz bilirsiniz. Ama bu çocuk tecrübe kazandıkça kendine güvenini yitirmeye başladı yemin ediyorum acayip enteresan bi durum tez konusu şerefsizim.

Anket hangisi daha rezalet stoper olarak açılmalıydı.Şuanda biri rezalet yani semih.Serdarda kötü bir stoper.

Sen futbol yorumlama.Genel olarak senin futbol yorumlarına bakıyorum ve çok saçma buluyorum.Sende hastalık gibi birşey var.Mükemmeliyeti arıyorsun sen.O tarz oyuncular zaten dünyada bir kaç tane var.Eğer bizim takımımızda Hazard,Marcelo falan olsa sen onları da yerden yere vurursun

Birseyi yanlis anladin galiba, o bahsettigin kisi kim bilmiyorum ama, kesenlikle ben degilim... :D

Üst Alt