Şike Soruşturması | Şike Tescillendi, Yargı Affetti! - Sayfa 162 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması | Şike Tescillendi, Yargı Affetti!

olmayan yargı affetti,Allah affetmeyecek ama.medyası,medyasının içindeki eski şaibeli hakem bozuntularıyla dünkü kararı temizmişçesine sosyal medyada gösteren,haklıymıs gibi hala algı yapan,gotunden karar uyduran bu tıfıl beyinlerin sonunu merakla bekliyorum

Maalesef Türk futbolunun temelini çürüttü bu olay. 2023 seçimleri sonrası pek çok alanda yapılacak hesaplaşma bu alanda da yapılacak, kesinlikle temiz sayfa açılması için önce neyin ne olduğunun anlaşılması ve adaletin yerini bulması gerekli.

Umarım daha büyük hesaplaşmalar için pazarlık kozu edilmez.

O iş bitti artık, hareket falan beklemeyin. Hami Mandıralı bile Cumhurbaşkanı seçilse bizim ülkedeki mahalle baskısına dayanıp 2011 şampiyonluğunu TS'ye verip gereğini yapamaz.

Bu konuda en büyük tesellim o zavallıların da şike yaptıklarını bilmemeleri ve içten içe duydukları o burukluk ve eziklik.

Bu olay kapandi. Ancak FB her daim sike yapmaya devam ettigi icin er ya da geç radara yakalanacaklar ve belki o gun bunlari yargilayabilecek kudrete sahip bir guc de olacak.

Bunlar ciddi ciddi fetö kumpası adı altında haklandi (mı?). Işin ilginç tarafı, darbe olayı olmayana kadar, arada geçen 5 sene zarfında birdefa bile fetö bize kumpas kurdu söylemi yapılmadı. Işin daha vahimi, fetö bittikten sonra bunların tek bir kupası yok.

Aslında olay şundan ibaret; fetö bunları haklamak için bir bahane oldu, kumpas mumpas yok. Ayreten her boka fetöcü diyerek vatan hainligi ile suçlayan da bunlar. Umarım ilerde birgün bir mucize olur, dosya tekrar yargılanır ve cezalarını çekerler.

Bu it oğlu itler, köpeğin dölleri 100% şike yapmıştır, UEFA ve CAS bunu tescillenmiştir, ama Türkiye'de bazi güçler devreye girerek, darbe olayı firsat görülüp, fetö'nun üstüne atılmıştır. Olay bu kadar net.

Bonus: Hukuk önünde haklandık deyip, sahte logo kullanan ve hukuku tanımayan da bu şebekler.

3 temmuz sabahı ilk konuyu ben açmıştım hey gidi günler. Sonra o dönem bir mod arkadaşımız benden sonra konuyu açıp benim konumu birlestirmisti. O gün çok üzüldüm, yıllar yılı devam edecek şahane konunun ilk acani olma şerefine 3 dk nail olabildim.
tom-and.gif

Keske burada donen dolaplari birgun Netflix'te belgesel olarak izleyebilsek.
Icerde zaten cok kolay hallettiler, 56. madde, masumiyet karinesi, biz yarin TFF'ye gidip bizi dusurun diyoruz, vs. ile ama olayin bir de UEFA tarafi var. CAS ve diger mahkemelerin karari ortadayken neden duzgun bir yaptirim olmadi acaba? UEFA baskani Platini'nin Turkiye'ye gelip zamanin basbakani ile gorusmesi ve sonraki sene Yapi Kredi'nin Sampiyonlar Ligi'ne sponsor olmasi...
Hayatta ne guzel tesadufler oluyor!

Bilemeyiz. Hakan Şükür hariç bilemeyiz. Hakan Şükür bırak inanmayı tapıyor mal. Vatan haini mal.
Hakan'ı hiçbir zaman çok sevemedim. Hem Galatasaray'da hem Milli Takım'da attığı gollere ben de deliler gibi sevinmişimdir yalan yok. Sportif kimliğini tanıyorum. Döneminin en iyi santraforlarından biriydi kabul amma ve lakin ideolojik kimliğini hiçbir zaman tanımadım. Cemaatçi olduğunu bildiğim için hiçbir zaman kanım ısınmadı.

Geldiğimiz noktada ise fenerliler bozuk saat misali bir konuda da olsa haklı çıktı. Herif hakikaten Torinolu Şaban imiş haberimiz yokmuş. Bir tane g.tü boklu şeyhe bu kadar tapılır mı lan? Tapacak başka bir şey bulamadın mı mal herif?

Ne diyelim işte sadece sporda futbolda kalsaydı, cemaatti siyasetti saçma sapan işlere girmeseydi efsane olacaktı lakin şimdi ülkesine dönemeyen, vatan haini az çizilmiş bir kestane oldu. Yazık...

Üst Alt