ŞL 12/13 2. Tur 1.Maç | Galatasaray 1-1 Schalke 04 | Maç Sonucu | 20 Şubat - Sayfa 246 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 2. Tur 1.Maç | Galatasaray 1-1 Schalke 04 | Maç Sonucu | 20 Şubat

Cevap: ŞL 12/13 2. Tur 1.Maç | Galatasaray 1-1 Schalke 04 | Maç Sonucu | 20 Şubat

Şimdi hocalık meziyetleri ön plana çıkacak resmen Fatih Terim dün kumar oynadı ben kadroyu gördüğümde eyvah dedim..

4-4-2 Sneijder solda tam bir komedi..

Bence galibiyet kadrosu bu olur abi..

Burak çok fit..

4-2-3-1

Hamit çıkar yerine Burak oynar..

Solda lanet olsun ki Amrabat oynayacak..

4-2-3-1 galibiyete yaklaştırır..

Futbolda şu bir gerçek ki Şl bazında top oynuyorsanız kanatlarınız çok süratli olacak..

Sezon başından beri bu takımın kanatı yok diye diye dilimizde tüy bitti..

Gidip alınan adam Amrabat çok müthiş transfer gerçekten!

Bu turu geçeriz veya geçemeyiz ama seneye gerçekten iki tane sağlam kanat almalıyız Gökhan Töre ve Kerim Frei ne şartta olursa olsun takıma kazandırılmalı..

Cevap: Re: ŞL 12/13 2. Tur 1.Maç | Galatasaray 1-1 Schalke 04 | Maç Sonucu | 20 Şubat

Takımımızın dün kasasına 500.000 € beraberlikten dolayı, storeden 1,5 milyon TL. ve biletlerdende 2,5 milyon TL yani toplamda 5,5 milyon TL civarında nakit para girmiş.

Kaynak: Ligtv

Yapacak birşey yok bu seneyi şampiyon bitirelim seneye nokta atışı yaparız.. ADİL RAMİ... defansı tek başına toplar..

Cevap: ŞL 12/13 2. Tur 1.Maç | Galatasaray 1-1 Schalke 04 | Maç Sonucu | 20 Şubat

terıme kızdıgım nokta surası kendın soyluyorsun adamları hafıfe alırsak yanarız dıye

ama gel gelelim orta sahayı onlara verıyorsun

avrupada cıft forvet oynayan takım yok desem yerı var yanı

Barça Tek Forvet

Milan Tek

Porto Tek

Shalke Tek

Bayern çift

Arsenal tek

Benim bildiklerim..

Nerdese takımlar 4-6-0 oynayacak ....

4-5-1 formatına geçmezsek çok kötü günler bizi bekliyor..

Barça Tek Forvet

Milan Tek

Porto Tek

Shalke Tek

Bayern çift

Arsenal tek

Benim bildiklerim..

Tek tek saymana gerek yok hocam, dünya futbolu artık tek forvet sisteminin çevresinde dönüyor.Bi biz kaldık eski kafalı...

Barça Tek Forvet

Milan Tek

Porto Tek

Shalke Tek

Bayern çift

Arsenal tek

Benim bildiklerim..

bayern de tek oynuyor :yenieek: mandzukic en ucta..onlarda da gomez gibi bir forvet yedek.. bayern bence bu sene alacak bu kupayi

Şu anda Atletico-Rubin Kazan maçına bakıyorum...

Atletico Tek forvet Falcao

Rubin Kazan Tek forvet Rondon..

Atletico ilk maçı 2-0 kaybettiği halde deli gibi saldırdığı da yok...

Şaka gibi elalemin delisi bizmişiz gibi çift forvet sevdasından vazgeçemedik..

Gecen sene hem Elmander hem Necati top rakipteyken topun arkasina geciyordu.

Top bizdeyken de ortasahada pas alisverisine katiliyordu.

Bu yuzden ortasaha oyuncularimiz cok gol atti.

Forvetler ortasahayi destekledigi icin kanatlar kanat oyuncusu olmamasina ragmen daha rahat oynuyorlardi.

Bekler de daha rahat cikiyordu.

442 gorunumlu 451, 460 oynuyorduk.

Bu sene bu yok, Drogbayla duzelecek ama bu sefer de ortasaha oyunculari gecen seneki kadar cesur ve formda degiller.

Bu yuzden sistem degisikligi sart.

451 diyorum.

Mac öncesi hic konusmak ve yorum yapmak bile istemedim. Ama israrla fark olacak diyenler umarim CL'in seviyesini anlamistir artik.

Bir kötü durumda olan Schalke bile bize futbol anlaminda ders verdi.

Ama Schalke iyi oynamadi, biz cok kötü oynadik. Cok kalitesiz mac oldu. Forvetlere, yani Drogba ve Burak'a hic birsey demem, ikisine top gelmedigi halde cok iyi is cikardilar bana göre.

Orta saha'ya bakarsan, Hamit olsun, Selcuk olsun, cok köt oynadilar.

Hamit gereksiz hareket pesinde ve Selcuk'tan simdiye kadar CL seviyesinde bir performans göremedik. Ne oldu kendisine, bu bu Selcuk degil olmamali.

Savunmaya bakarsan rezalet resmen.

Bakiyorsun Jones'in golünde Dany'nin büyük hatasi var dogru, ama sonrasinda ayni sekilde Semih'in yaptiklari hata.

Bizde kötü olan da su, bir oyuncumuz hata yapinca, hatasini kapatacak oyuncu yok defans'ta. Bir hata yapiyoruz direk fatura kesiliyor. Inanilir gibi degil.

Riera'yi begendim bu kötü takim arasinda + Drogba + Burak + Sneijder ilk yari.

Melo iyi basladi sonra kayboldu.

Schalke kötü, biz daha kötüyüz, bu net ortada. Nasil bu duruma geldik, bu kadro ile cok daha iyi olmaliyiz. Iki pas yahu iki pas yapamiyoruz. Kendi yari sahamizda kazandigimiz frikikleri bile direk uzun toplar ile kaptirdik. Inanilir gibi degil.

1-1 gibi bi skorun Schalke açısından çok avantajı yok. Avantaj şöyle olurdu öyle bi skor alırlardı ki biz onların sahasında 0-1 bile kazansak yine tur atlarlardı. Ben avantaj diye buna derim. Ha ama rakibin sahasında yenilmemek iyi bişeydir o da ayrı. Gelelim rövanşa bunu dün bende anladım CL liginde 3'lü orta saha olmazmış. 4'lü orta sahaya dönünce Schalkede söndü. Allah Fatih hocaya sabır ve güç versin çok iyi bir analiz yapıp iyi bir kadro kurmak zorunda. Rakip sahada atacağımız 2 gol yüksek ihtimal bizi çeyrek finale taşır

drogba elmander oynasa farklı olurdu ama yinede drogba tek forvet amrabat sneijder beraber oynamalıydı

Deplasmanda yeneriz..Yeter ki herkes üstüne düşeni yapsın..

schalke ye kesinlikle gol atarız deplasmanda çünkü biz cl de hep deplasmanda daha iyi oynadık zaten deplasmanda 5 gol attık toplamda 6 gol attık zaten..Yeterki daha fazla atalım onlardan...bence 1 1 lik uzatmada mümkün çünkü deplasmanda hep gol yedik m. united 1 cluj 1 braga 1 attı..biz m. united e atamadık zorladık. cluj e 3 bragaya 2 attık

schalke ye kesinlikle gol atarız deplasmanda çünkü biz cl de hep deplasmanda daha iyi oynadık zaten deplasmanda 5 gol attık toplamda 6 gol attık zaten..Yeterki daha fazla atalım onlardan...bence 1 1 lik uzatmada mümkün çünkü deplasmanda hep gol yedik m. united 1 cluj 1 braga 1 attı..biz m. united e atamadık zorladık. cluj e 3 bragaya 2 attık

Ya aman renkdas bu degerlendirmeleri birakin allah askina.

Yok ona attik, yok suna attik.

Yani Gol atmayi geciyorum, simdi biz 30 sut ceker 1 Gol atariz, 5 sut ceker 3 gol atariz o baska.

Ama sen gidiyorsun evinde Top oynayamiyorsun, Gol atamiyorsun, adam gibi pozisyon üretemiyorsun, savunman zaten rezil'den öte...sonra git deplasmanda kazan:SS:

Yani benim gözümde Cluj'u ve Braga'yi toplasan bir Schalke bile etmez, onu demek istiyorum.

Bunu yazmistim zaaten buraya, tamam biz deplasman'da cok cok iyi Mac'lar cikardik SL'de, her Mac üstündük, ama evinde Pozisyonun yok gidip deplasmanda yenemezsin, ben Schalke iyi demiyorum, biz kötüyüz.

Bu adam'lari evimizde böyle yakalamisken böyle oynamaiz beni sasirtti acikcasi.

Adam'lar son 10 Mac'ta 1 Galibiyet almis, tamam Sampiyonlar Liginde iyi oynuyorlar o baska, ama sen evinde 50.000 Taraftar önünde üstünlük kuramiyorsan ozaman deplasmanda hic kazanamazsin, yok deplasman Takimiyiz, yok Schalke evinde kötü, yok formsuzduk, yok o kötü oynadi, yok o sakatti hepsi hikaye, biz Arena'da oynadigimiz gibi Almanya'da oynarsak 3-0 gibi net bir skorla yenilir ve eleniriz, net.

Ya aman renkdas bu degerlendirmeleri birakin allah askina.

Yok ona attik, yok suna attik.

Yani Gol atmayi geciyorum, simdi biz 30 sut ceker 1 Gol atariz, 5 sut ceker 3 gol atariz o baska.

Ama sen gidiyorsun evinde Top oynayamiyorsun, Gol atamiyorsun, adam gibi pozisyon üretemiyorsun, savunman zaten rezil'den öte...sonra git deplasmanda kazan:SS:

Yani benim gözümde Cluj'u ve Braga'yi toplasan bir Schalke bile etmez, onu demek istiyorum.

Bunu yazmistim zaaten buraya, tamam biz deplasman'da cok cok iyi Mac'lar cikardik SL'de, her Mac üstündük, ama evinde Pozisyonun yok gidip deplasmanda yenemezsin, ben Schalke iyi demiyorum, biz kötüyüz.

Bu adam'lari evimizde böyle yakalamisken böyle oynamaiz beni sasirtti acikcasi.

Adam'lar son 10 Mac'ta 1 Galibiyet almis, tamam Sampiyonlar Liginde iyi oynuyorlar o baska, ama sen evinde 50.000 Taraftar önünde üstünlük kuramiyorsan ozaman deplasmanda hic kazanamazsin, yok deplasman Takimiyiz, yok Schalke evinde kötü, yok formsuzduk, yok o kötü oynadi, yok o sakatti hepsi hikaye, biz Arena'da oynadigimiz gibi Almanya'da oynarsak 3-0 gibi net bir skorla yenilir ve eleniriz, net.

tamam

izlediğim en kötü oyunlardan biriydi bir takım kendi evinde bu kadar ezik kalamaz üstelik rakip avrupanın vasat takımlarından biri :eek:

Üst Alt