ŞL 13/14 B Grubu 4. Maç | Kopenhag 1-0 Galatasaray | M.S | 5 Kasım - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 13/14 B Grubu 4. Maç | Kopenhag 1-0 Galatasaray | M.S | 5 Kasım

Sağlık olsun, biz bu gruptan her türlü çıkarız. Juventus maçının özetlerine baktım da handikap bile yaparız Juveye. Bu kadar da iddialıyım.

Maçın içindeki bir pozisyon geldi aklıma. Bruma, Burak'a o pası yumuşakcana verseydi bugün gruptan çıkışımızı kutluyorduk. Takım kötü oynamıyor ve eziklerin maçında takıma olan inancım sebebiyle yüzüm kara çıkmayacaktır.

Bundan 13 yıl önce bu stadda Arsenal'e karşı (Uzatmaların büyük kısmı 10 kişi) 120 dakika direnen ve kupayı alan takım..

Ve 13 yıl sonra Kopenhag gibi bir takıma 5 dakika bile dayanamayan,çimlerde sürünen takım...

İşte bu yüzden 2000'deki takım gelmez bir daha.Unutun şu 2000'i.Geldi bir fırtına,gitti bir fırtına.

Gecenin hayak kırıklıkları ilk başta 2si %100 olmak üzere 3 penaltımızı vermeyip her pozisyonda rakip lehinde karar belirten hakem,

İçine Burak kaçmış olan Drogba,

Son zamanlardaki ölü oyunuyla beni şaşırtmayan Selçuk ve

Görev aldığı sürede Almanya 8. Lig oyuncusu gibi oynayan Ceyhundu.

ceyhunu ben aldım oyuna.selçuğu forvet arkasına çekeyim dedim. ama baktım selçukta iş yok,ceyhunu geriye çekip..semihi çıkarıp,umutu alayım dedim.

müthiş hamle selçuk yaya toure zaten kapanan takıma karşı kanat oyuncusu çıkarıp selçuğu öne atmak dahiyane...berbat değişkiliklerle ve sistemle Mancını verdi maçı kabul edin etmeyın

Alper gibi oyuncuları alamayan yönetime selam yok yani. :)

Alper isinde Serefsizlik, adilik, haysiyetsizlik var. bunu sende biliyorsun herkez biliyor. burda ne fatih terimin ne de yonetimin sucu var.

Burda bi oyun oynandi. Ama alper alinmadi diyede transfer yapmamak tabiiki hocanin sucu.

Turk oyuncularini veto eden babam degil.

müthiş hamle selçuk yaya toure zaten kapanan takıma karşı kanat oyuncusu çıkarıp selçuğu öne atmak dahiyane...berbat değişkiliklerle ve sistemle Mancını verdi maçı kabul edin etmeyın

Ne yaya touresi arkadaş.Ceyhun tam da hocanın istediği gibi oynadı,deyim yerindeyse Semih-Umut değişikliği olana kadar rakibi kendi sahsına hapsettik.

Ceyhun'u alarak Melo'yu hem rahatlattı hem de Melo'yu ileri atarak daha ileride pres yapmasını sağladı.Selçuk da ileri gitti o sırada az sayıda pozisyonlarımızı bulduk.

Ancak ne Eboue ne Riera kanatlara destek vermeyince bal yapamayan arı misaline döndük.O yüzden Mancini kanatlardan gidemeyince Semih'i çıkardı Umut'u aldı böylece ileride Drogba'dan başka 2.alternatifimiz olacaktı.Ancak Ceyhun orta sahadann ayrılınca orası düştü,nitekim ondan sonra gol atamayağımız belli oldu.Hocanın yaptığı tek hata Semih-Umut değişikliği.

Aslınca Ceyhun tercihini eleştiren adamlara tartışmamak bile lazım ama laf anlatıyoruz bir şeyler öğrenin...

Alper isinde Serefsizlik, adilik, haysiyetsizlik var. bunu sende biliyorsun herkez biliyor. burda ne fatih terimin ne de yonetimin sucu var.

Burda bi oyun oynandi. Ama alper alinmadi diyede transfer yapmamak tabiiki hocanin sucu.

Turk oyuncularini veto eden babam degil.

Kap'a bildirebiliyorsan o şerefsizliğe fırsat tanımayacaksın her zaman bir adım önde olacaksın bu rakibinin ilk defa yaptığı bir şey değil. Zamanında Töre'yi, Hakan Çalhanoğlu'nu falan da istedi ama alınmadı hatırlatırım. Genel olarak kadro planlamasında hatalar olduğunu zaten kabul ediyorum ama tüm suçu hocaya atıp yapılmayan transferleri unutmak ikiyüzlü bir yaklaşım bana göre.

kadroyu elestirenlere soruyorum

ufuk-dany-sabri-ceyhun-yekta-amrabat-emre-engin-umut bunlardan hangilerini dün oynatirdiniz?

hadi belki riera yerine dany'i koyarsin

etkisiz eleman yekta

güresci amrabat

hala bir arpa boy yol alamayan vasat emre

göbekli berbat engin

ceyhun sabri ufuk falan bunlari söylemeye gerek yok

:::::::::::::::::

eray neredeyse ilk defa oynadi

riera'nin ikinci maci

aydin dogru dürüst mac yapmadi

brumayi ligde oynatamiyoruz

chedjou'nun ayaginda zorlanma vardi

hoca eray'i mecburiyetten oynatti, dany okadar kötüydü ki riera belki is yapar dedi ve karabük-konya maclarini alan aydin'i ilk 11'e koydu güvenerek

fatih terim'in karman corman cöp kadrosuyla nereye kadar gidebiliriz ki? yedek kalecimiz bile yok arkadas, topu her kaptirdigimizda golü yicez diye korktuk eray sayesinde, kimse kusura bakmasin, bu eray kaleci falan degil.

Ne yaya touresi arkadaş.Ceyhun tam da hocanın istediği gibi oynadı,deyim yerindeyse Semih-Umut değişikliği olana kadar rakibi kendi sahsına hapsettik.

Ceyhun'u alarak Melo'yu hem rahatlattı hem de Melo'yu ileri atarak daha ileride pres yapmasını sağladı.Selçuk da ileri gitti o sırada az sayıda pozisyonlarımızı bulduk.

Ancak ne Eboue ne Riera kanatlara destek vermeyince bal yapamayan arı misaline döndük.O yüzden Mancini kanatlardan gidemeyince Semih'i çıkardı Umut'u aldı böylece ileride Drogba'dan başka 2.alternatifimiz olacaktı.Ancak Ceyhun orta sahadann ayrılınca orası düştü,nitekim ondan sonra gol atamayağımız belli oldu.Hocanın yaptığı tek hata Semih-Umut değişikliği.

Aslınca Ceyhun tercihini eleştiren adamlara tartışmamak bile lazım ama laf anlatıyoruz bir şeyler öğrenin...

ya git bulduğumuz butun pozisyonları aydın ile bulduk kanatlardan bulduk kanat oyuncusu çıkar mı hiç böyle bir oyunda sen ceyhun ile hapsettik diyorsun ne desek boş...eleştirmeyeceğim diye yanlışlara kılıf buluyorsunuz..neyse böyle futbol yorumlayan adamla tartışılmaz

Çok kalitesiz bir rakibe yenildik azıcık oyunu hızlandırsak hemen pozisyona giriyoruz rakip karşısında ama takımda istek yok hırs yok arkadaş yürüyerek top oynanmaz

kimi oynatacak renktas, kim var baska

Abi orada daha önce denenmiş bir Dany vardı. Oynatılabilirdi. Aydının yerine Amrabat veya engin denenebilirdi. Aydının bizde kalması bile mucize. Fatih Terim sağ olsun. Ayrıca Erayı ŞL kadrosuna yazıp Aykutu yazmamak ne demek yahu. Bu nasıl bir mantıktır. Fenerbahçe maçında şöyle bir kadro bekliyorum;

Aykut

Eboue

Chedjou

Semih

Hakan B.(Dany)

Melo

Selçuk

Bruma

Engin

Amrabat(Burak - Umut)

Drogba

Tabi Sneijderin oynamayacağını var sayıyorum.

Üst Alt