SL 20/21 H:1 | Rizespor 1-2 Fenerbahçe | MS | 11 Eylül - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Iki tane o.spu takimin macini izledik, kalite 0. Ilk yari fb verdi ikinci yari rize hem onden hem arkadan verdi. Bu rizeliler kadar satilik bir sehir yoktur herhalde.. Hakemlerle bile sampiyon olamazlar, adamlarin en iyisi Tolga ve freyse bence fazla beklentiye girmesinler.

Bana penaltı gibi gelmişti 2. gol.

Doğru düzgün göstermediler bile pozisyonu.

Bu şekilde puan alıp sevinenlerin de alayı oç'dur.
Neyi gösterdiler ki. Rizenin ilk pozisyonu göstermediler.
Zankanın ittiği pozisyonu bir kere gösterip geçtiler.
Serdarın ilk pozisyonu göstermediler.

Ferdinin dokunmadan düşmesini 5 açıdan gösterdiler. Rizenin golü öncesi pozisyonu 6 kere farklı açıdan gösterdiler.

Her sene aynı hakem başlangıcı. Geçen senede Gazisehir maçından alışkınız bu aptalca penaltılara. Nihatla ali koc geçen senenin sonlarına doğru danışıklı dövüş yaparak bu senenin ön hazırlığını yaptılar. Biz de salaktik yedik tabi. Fenerli federasyon fenerli mhk kurulu yani amaç nedir koskoca ülkede şu birimlerin başına geçecek bir tane tarafsız herif yok mu. Ulan en azından aklımızda soru işareti bulunmasın. Kalleşçe şerefsizce ilerliyor lig kaç senedir bu salak beceriksizler bi şampiyon olamadılar hala Allahın malları.

Şeytan rıdvan ben penaltı vermem diyor..Ama başkası verebilir imasında söylüyor.

Bu penaltı Galatasaray lehinr verilse.
Böyle birşey olmaz.Çok sıkıntılı bir durum.Böyle penaltı verilmez..Gibi yorumlar yapar şerefsiz.

Kendisini çakal zannediyor şerefsiz.

Ama arkadaş buna Galatasarayı yorumlatmayacaksın.Çıkacak yönetici söyleyecek.Ama nerde o çapda yönetici

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Paylaşıldımı bilmiyorum ama sosyal medyada şöyle birşey dolanıyor.

Hasan Kartal: Federasyon başkanı bizi arıyor fenerbahçe bu maçı kazanacak diyor bu nasıl bir şey ?

Verstuurd vanaf mijn Redmi Note 9 Pro met Tapatalk

Şeytan rıdvan ben penaltı vermem diyor..Ama başkası verebilir imasında söylüyor.

Bu penaltı Galatasaray lehinr verilse.
Böyle birşey olmaz.Çok sıkıntılı bir durum.Böyle penaltı verilmez..Gibi yorumlar yapar şerefsiz.

Kendisini çakal zannediyor şerefsiz.

Ama arkadaş buna Galatasarayı yorumlatmayacaksın.Çıkacak yönetici söyleyecek.Ama nerde o çapda yönetici

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

IMG_7470.jpg

Haahhaa fblilerin yorumlari okudum ayni penalti rizeye olsa feto dicekler:) kendilerine olunca gecmise saysunlar :) lan cok komikler ya:) hep ergen dolu futbol bilgisi kimse yok:)

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fb cozumu yenildinmi fötö :) yendinmi cumle alem a. s. Ler razilar hatta ohh diye de var :)

CPH1941 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt