⚽ SL 20/21 H:11 | Galatasaray 3-0 Hatayspor | MS | 5 Aralık - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:11 | Galatasaray 3-0 Hatayspor | MS | 5 Aralık

Feghouli oynayacağına kerem oynasın her türlü iyidir

10 haftadır kelin keyfini beklemekten yorulduk

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Dediğim gibi reis Feghouli'ye güvenilip bir planlama yapılmaz Rize maçında çıktı koştu mücadele etti bastı top kaptı filan bu maçta yine topsuz oyunda ölü gibi yürüyen bir Feghouli vardı mesela Emre Akbaba da oyunun gol ayağında çok aktif giriyor ceza sahasını karıştırıyor gol pozisyonuna giriyor bir şekilde ama top kaleden uzaklaştığı anda topa değmeyi de bırakıyor Emre Akbaba

Yemin ediyorum şu takımda kerem gibi kanat yok

Hoca neyin inadı bu

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aslında hoca hemen ik 11 e almamakla doğru yapıyor.
hemen 11e koysa gerçekten çok fazla beklenti oluşacağı için oyuncunun gelişiminide olumsuz etkileyebilir.Fizik olarakda yaşına göre bence zayıf.Gerçekten çok yetenekli.Bu kadar hızlı aynı zamanda topla alışverişi iyi oyuncu zor yetişiyor.Önemli özellikleri var.İnşallah sahada futbol zekasıyla var olan yeteneklerini birleştirir.Aksi taktirde yazık edeer yeteneğine.

Ama şurasıda çok net daha erken oyuna girmeli.Var olan yani gördüğümüz yetenekleriyle bile bu kadar az süre alacak oyuncuda değil.

Atardamarina ufledigim kural değişikligi diyen mi oldu. Ilk mesajıma anla önce aklina osurdugumun

"Artık her ele çarpan top penaltı sayılmayacak kasıt olmayan toplara el verilmiyor geçen hafta mı ne duyuruldu"

dediğin şeyin olması demek kural değişikliğidir
ele çarpan her top zaten penaltı sayılmıyordu
koyduğun linkte de elin konumunun doğal olup olmadığı hakemin takdiridir demiş herhangi birşey değiştirmemişler ya da yeni bir direktif ya da bu haftaki maçlara tesir edecek bir karar alınmamış
lütfen beni yorma galip gelmişiz konudaki oksijeni yok ettin bu saçma konuyla
bişey değişse haberimiz olurdu heralde
ifabın beyanatı koyduğumuz kuralda sorun yok bize laf atmayın anlamında
zaten bu sezon ortasında değişmez
ilk msjına verdiğim tepki geçerliliğini korumakta uydurdun
o zoruna gittiyse okuduğunu anlamadın diyelim
ikisinden birini seç ve uzaklaş

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şu golle ilerleyen haftalarda fener maçlarında yapacakları operasyonlara dikecekler kılıfı uydurdular. Görün bakın yani. Ama sizin maçta sayilmisti falan diyecekler. Kazanmışız maçı ne gerek vardı.

Yahu renktaş bu nasıl yorumdur.Bu şerefsizlerin bize operasyon yapması için bu pozisyonlara gerek yok. zaten yapıyorlar ve yapacaklarda.

bu pozisyonda ben ömeri çok daha önde zannediyordum..Rakibin ayaklar önde..Bazı pozisyonlarda tvden bakılan açı bizi yanıltabiliyor.Hepsini geçtim ofssayt olmasa neden versinler..

"Artık her ele çarpan top penaltı sayılmayacak kasıt olmayan toplara el verilmiyor geçen hafta mı ne duyuruldu"

dediğin şeyin olması demek kural değişikliğidir
ele çarpan her top zaten penaltı sayılmıyordu
koyduğun linkte de elin konumunun doğal olup olmadığı hakemin takdiridir demiş herhangi birşey değiştirmemişler ya da yeni bir direktif ya da bu haftaki maçlara tesir edecek bir karar alınmamış
lütfen beni yorma galip gelmişiz konudaki oksijeni yok ettin bu saçma konuyla
bişey değişse haberimiz olurdu heralde
ifabın beyanatı koyduğumuz kuralda sorun yok bize laf atmayın anlamında
zaten bu sezon ortasında değişmez
ilk msjına verdiğim tepki geçerliliğini korumakta uydurdun
o zoruna gittiyse okuduğunu anlamadın diyelim
ikisinden birini seç ve uzaklaş
Sıvamaya devam et.

Üst Alt